Gelin adayı Hanife başörtüsünü çıkardı!

Katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran gelin adayı Hanife, başörtüsünü çıkartarak başını açtı. Hanife'ye bu kararında en büyük destek ise evlilik programında tanıştığı yakın arkadaşı Sevgi'den geldi.

Gelin adayı Hanife başörtüsünü çıkardı!

Bir döneme damga vuran evlilik programlarında adını duyuran ve sonrasında bir benzin istasyonunda pompa görevlisi olarak işe başlayan gelin adayı Hanife Gürdal, başını açtı. Gürdal, bu kararını yeni açtığı Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla duyurdu.

Gelin adayı, bu radikal kararından sonra binlerce takipçisi bulunan ve kazancının bir kısmını elde ettiği Instagram hesabını kapattı.

tesetturlu-fenomen-gelin-adayi-hanife-gurdal-12135454_2747_m

Gürdal yeni açtığı hesabı ise şimdilik kilitli tutuyor. Gelin adayına başını açma kararında en büyük desteği ise Zuhal Topal'ın programında tanıştığı Sevgi Akiska verdi.

tesetturlu-fenomen-gelin-adayi-hanife-gurdal-12135454_6977_m

Sevgi Akiska, Instagram hesabından Hanife'nin başı açık çekilen fotoğraflarını "Kimse üzerine gelemez herkes hayatına baksın" notuyla paylaşarak destek verdi.

Hanife'nin bazı takipçileri ise "Dikkat çekmek için kapanmış daha fazla dikkat çekmek için açılmış" derken bazıları ise "Zaten açıktı, kafa kapamayla kapalı olunmuyor özünü bulmuş" yorumlarında bulundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 143 yorum
Takke düştü kel göründü. Sahtekarlar
Takipci sayisi azalmıstir..yakinda o halde Umre sonra da Plaj fotografi koyarsa şaşirmasin kimse
şuur olmadan örtülen başörtü.yağsızıyemeğe benzer.ALLAH cc nun hanifenin başörtüsüne ihtiyacı yok.ama hanifenin o başörtüsüne ihtiyacı var.bunuda kafayı teneşire koyunca anlıyacak lakin çok geç.
@habicht Ya Allah askina insan bas örtüsüylemi müslüman oluyorki? Insanlar basini degil kalbini örtsünler iyi insan olsunlar iste budur müslümanlik.
@garipserce TABİKİ SADECE BAŞÖRTÜSÜ YETMEZ.TAKMAYANA BİZ MÜSLÜMAN DEĞİL DİYEMEYİZ AMA BAYANLARA FARZDIR.BU UNUTULMAMALI..İYİ İNSAN OLMASIDA MÜSLÜMAN ANLAMINA GELMEZ...MÜSLÜMAN DEDİĞİN FARZLARA VE SÜNNETLERE UYAR.ZATEN UYARSA İYİ İNSAN OLUR UNUTMAYALIM....
@garipserce daha müslümanlığın ne olduğunu bilmeden müslümanlıkla ilgili yorum yapıyosun yada müslümanlığı istediğin gibi saptırmaya çalışıyosun.şöyle söyleyeyim müslümanlıkta kapanmak farzdır yani Allah(cc) emridir bunun istisnası yoktur.emirleri yerine getirmeden müslüman olunmuyor.
@habicht olmuyor ama müslümanlar baş örtüsü takar
@habicht sahtekar alim konuştu
@edonis_45 Kur’an da ne tesettür ne cilbab ne de başörtüsü isimleri geçer. Sadece “örtü” ismi geçer vee bu örtüyle bayanların mahrem yerlerini kapatması buyrulmuştur.”. "Cuyubihinne": Cüyub kelimenin çoğuludur. Göğüs anlamina gelir (göğüs bölgesi). KURAN’DA BAŞÖRTÜSÜ DEĞİL CUYUB (GÖĞÜS) ÖRTÜSÜ GEÇER. Bu ayetin nicin vahiy geldigini arastirsan, Hanimlari cariyelerden ayirmak amacinin oldugunu göreceksin. Bu devirde cariye diye bir sey kalmadi.
@habicht nisa136.ayet :ey iman edenler,iman edin şeklen değil gerçek manada bütün vecibeleri tamamlsmakla.Yani inandığın gibi yaşamazsan,yaşadığın gibi inanırsın ve günahkar olursun işi hafife alırsan Allah korusun mürted bile olabilirsin Rabbim hepimizi korusun
@ovmen_armagan_2019 ŞU FARZLARA SÜNNETLERE UYAN BİR TANE SAĞCI BAKAN GÖSTER DİŞİMİ KIRAYIM.EĞER RÜŞVET,KUL HAKKI GİBİ MESELER MÜSLÜMANLIKLA İLGİSİ YOKSA BİŞEY DİYEMEM
@saadet638 sagcı bakan olmak başka Müslüman olmak bambaşka şeyler, neyin ne olduğunu herkes biliyor ama herke başkasının Müslümanlığını araştırıyor, bunun birde ölümden sonrası var
@habicht yağsız yemek daha sağlıklıdır yanlız..
resmen reklam kokuyor hayirli isler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler