Mynet Trend

Gelinim Mutfakta Aysun kimdir aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? Kaynanası Nurten hanım kimdir?

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında yer alan Aysun ve kaynanası Nurten Kuşatan, normal gelin-kaynana figürünün dışında abla-kardeş ilişkisi kurduklarını söylüyor. Gelinim Mutfakta Aysun, güzelliği ve el marifetiyle iddialı yarışmacılar arasında yer alıyor.

Gelinim Mutfakta Aysun kimdir aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? Kaynanası Nurten hanım kimdir?

Ümran ve kaynanası Fatoş Tunca’nın elenmesinin arkasından yarışmaya katılan Aysun-Nurten Kuşatan, yarışmada yaptığı yorumlarla adından söz ettiriyor. Herkese karşı gayet adil olduğunu savunan Nurten hanım, ‘’Kim ne yapmışsa ona göre puan veriyorum. Kimsenin hakkına girmiyorum’’ ifadelerini kullandı.

GELİNİM MUTFAKTA AYSUN KİMDİR?

1996’da Sakarya’da doğup büyüyen Gelinim Mutfakta yarışmacısı Aysun Kuşatan, üniversitede okuyor. 5 senedir evli olduğunu söyleyen Aysun Kuşatan’ın 4 yaşında bir erkek çocuğu bulunuyor.

Gelinim Mutfakta Aysun kimdir aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? Kaynanası Nurten hanım kimdirrr

Yarışmaya, İstanbul’un Pendik ilçesinden katılan Aysun, çözümcü, pratik ve hırslı biri olduğunu kaydetti. Yarışmada kayınvalidesi Nurten Kuşatan’la birlikte altınları toplamak için katıldığını aktaran Aysun, daha önce ‘’Zuhal Topal'la Sofrada’’ programına da katılmıştı.

Gelinim Mutfakta Aysun kimdir aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? Kaynanası Nurten hanım kimdirrrr

GELİNİM MUTFAKTA AYSUN’UN INSTAGRAM HESABI

Gelinim Mutfakta yarışmacısı Aysun Kuşatan, @aysunkusatan kullanıcı ismiyle Instagram’da yer alıyor.

Gelinim Mutfakta Aysun kimdir aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? Kaynanası Nurten hanım kimdirr

GELİNİM MUTFAKTA NURTEN HANIM KİMDİR?


1969 tarihinde Ardahan’da doğan Nurten Kuşatan, gelini Aysun’la gelin-kaynana gibi değil, abla-kardeş ilişkisi kurduklarını belirtti.

Gelinim Mutfakta Aysun kimdir aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? Kaynanası Nurten hanım kimdirrrrr

Titizlik takıntısı olduğunu söyleyen Nurten Kuşatan, ‘’Ben gelinimi asla kayırmam. Kim ne kadar güzel yemek yapıyorsa, zaten görmüyoruz, bilmiyor. Ona göre puanlamasını yaparım’’ diyerek, adil davrandığını söyledi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön