MAGAZİN

Gelinim Mutfakta birincisi kim oldu? Bu hafta kim elendi? 23 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta'da kazanan ve elenen yarışmacılar

Gelinim Mutfakta birincisi kim oldu? Bu hafta kim elendi? 23 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta'da kazanan ve elenen yarışmacılar

Kanal D'de ekranlarında izleyicilerle buluşan Onur Büyüktopçu'nun sunduğu Gelinim Mutfakta yarışmasının 23 Ekim Cuma günü yayınlanan hafta finalinde elenen ve hafta birincisi olan yarışmacılar belli oldu. Gelinler 5 altın bilezik için en iyi tabağı çıkarmaya çalıştı. En düşük puanı alan yarışmacı yarışmaya veda etti. Peki Gelinim Mutfakta'da hafta birincisi günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta'dan kim elendi? İşte 23 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta sonuçları.

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün izleyicilerle buluşan ve Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla ekranlara gelen Gelinim Mutfakta'nın hafta finali 23 Ekim Cuma günü ekrana geldi.

GELİNİM MUTFAKTA HAFTA BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gelinim Mutfakta'da en yüksek puanı alıp 5 altın bileziğin sahibi ve günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi de Zeynep oldu.

GELİNİM MUTFAKTA'DAN KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta'nın 23 Ekim 2020'de yayınlanan son bölümünde haftanın en düşük puanını alıp yarışmaya veda eden yarışmacı 60 puanla Didem oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön