Genç kız minibüsle kaçırıldı, halk otobüsü peşine düştü

Sancaktepe’de genç kızın minibüse zorla konarak kaçırılmasıyla özel halk otobüsüne atlayan kızın yakını, şoföre minibüsü takip etmesini söyledi. Şoför de formula pilotu gibi minibüsü takip etti ve önünü kesti.

Sancaktepe’de meydana gelen olayda, iddiaya göre Recep Ç. isimli şahıs genç bir kızı zorla minibüse bindirerek kaçırdı. Kızın yakını da özel halk otobüsüne binerek şoföre minibüsü takip etmesini söyledi. Kızın kaçırıldığı minibüs, özel halk otobüsü tarafından Sultanbeyli Hasanpaşa Mahallesi’ne kadar takip etti. Bu sırada otobüsteki bazı yolcuların, kaçırılan kızı kurtarmaya çalışan otobüs şoförüne ‘evimize gideceğiz’ diyerek tepki gösterdiği görüldü.

Otobüs sürücüsü, amansız takip sonucunda minibüsün önünü kesti. Kızın yakını ile otobüsteki vatandaşlar, durdurulan minibüse hamle yaptılar. Şahıs, minibüsle tekrar kaçmaya başlarken, vatandaşlar minibüsün camını yumruklayarak durdurmaya çalıştı. Vatandaşların ihbarı üzerine polis, kaçırılan kızı kurtarmak için çalışma başlattı. Daha sonra yakalanan şahsın tutuklandığı öğrenildi.

AW846456_02

Minibüs ile kaçırılan kızı özel halk otobüsü ile kurtarma operasyonu cep telefonu kamerasınca kaydedildi. Görüntülerde özel halk otobüsü şoförü, sürücüsünün kız kaçırdığı minibüsü takip ediyor. Minibüsün önünü keserek kızı kurtarmaya çalışıyor.

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
OTOBÜSTEKİLERDE Bİ TUHAF HEM EVİMİZE GİDECEĞİZ DİYE ŞOFÖRE TEPKİ GÖSTERİYOLAR HEMDE AŞAĞI İNİP ADAMI LİNÇ ETMEYE GİDİYOLAR :D
evimize gidecez diyen kişiler zaten otobüsten inip evlerine gitmişlerdir. olaya müdahele edenler diğer yolculardır
@sema_sema_g6 halkim insani duyarsiz sonra duyarli
EVİMİZE GİDECEĞİZ DİYEN ARKADAŞLAR NEDEN İNİPTE BAŞKA BİR OTOBÜSE BİNMİYOR DA KAÇIRILAN KIZIN KURTARILMASINA ENGEL OLUYOR.
@baha004 çok komiksin dursa inerlerdi heralde atlayacaklarmıydı brader abuk subuk yorum olsun diye yazmayın yaw :)
Evimize mi gideceğiz?Bu kadar duyarsız olmayalım
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler