Genç model evinde kendisini asarak intihar etti!

İngiltere'de yaşayan 28 yaşındaki genç manken Harriet Penelope Henry, önceki akşam katıldığı bir partideki kıyafet yarışmasını kazandı. Parti çıkışı erkek arkadaşıyla kavga eden genç manken evinde kendini astı.

Genç model evinde kendisini asarak intihar etti!

Genç manken ve model önceki gün düzenlenen bir partiye katıldı. Partide düzenlenen fantezi kostüm yarışmasında birinci olan genç modelin parti çıkışı sevgilisiyle kavga ettiği ortaya çıktı. Sinirlerine hakim olamayan Harriet Penelope Henry, evinde kendisin asarak intihar etti.

-

EŞARBI İLE KENDİNİ ASTI

Genç kızın cesedi, Chichester’deki evinde bulundu. Erkek arkadaşı kendisinden en son sabaha karşı “Hoşcakal” mesajı aldığını ve aramaya çalışsa da genç kıza ulaşamadığını söyledi.

--3421362

SON 24 SAATTE MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER YAŞANDI?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
EN DOĞRUSUNU YAPMIŞŞ...
erkek arkadaşı da asmış olabilir
Hem kendini bitirmiş hem adamı
Kim olursa olsun, biri intihar etti mi üzülmemek elde değil. Burada ahkam kesmek kolay. Bazen insan öyle bir noktaya geliyor ki. Mantık devre dışı kalabiliyor. İntihar eden çekip gidiyor da. Kalanlar bir ömür boyu acı çekiyor.
:( :(
Yüce rabbim af etsin kim bilir ne derdi vardı yüce rabbim ailesine sevenlerine sabır versin genç bir insan daha hayatta yok artık yüce rabbim kimseye kendini asacak duruma getirmesin insallah��������
Diğer Haberler