Ghostbusters: Afterlife'tan beklenen ilk fragman yayınlandı

İlk iki Ghostbusters filminin yönetmeni Ivan Reitman’ın oğlu Jason Reitman’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Ghostbusters: Afterlife filminden beklenen ilk fragman yayınlandı.

Hayelet Avcıları'nın (Ghostbusters) yeni versiyonu Ghostbusters: Afterlife'ın ilk fragmanı sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.

Bill Murray, Dan Aykroyd ve Ernie Hudson gibi ilk filmin kadrosundan birçok sevilen isim, bu yeni devam filminde rollerini tekrar canlandırmak için kamera karşısına geçecekler. Sigourney Weaver’ın da Dana Barrett rolüyle tekrar karşımıza çıkacak. Kadroda ayrıca Ant-Man’i canlandıran Paul Rudd’la birlikte Finn Wolfhard, Carrie Coon ve Mckenna Grace gibi genç yetenekler yer alıyor.

GHOSTBUSTERS: AFTERLIFE KONUSU

Ghostbusters: Afterlife’da, bekar bir anne ve iki çocuğu küçük bir kasabaya yerleştiğinde, orijinal hayalet avcılarıyla olan bağlantılarını ve dedelerinin bıraktığı gizli mirası keşfeder. Olaylar bundan sonra başlar. Ghostbusters: Afterlife, 2016 yılında çekilen filmle bağlantılı olmayacak ve önceki serinin devamı gibi olacak.

Ghostbusters: Afterlife filminin vizyon tarihi, 10 Temmuz 2020 olarak planlandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler