Gigi Hadid isyan etti: İstediğim gibi giyiniyorum ve kendimi seksi hissediyorum

Gigi Hadid, "Seksi ve ikonik tarzına ne oldu" gibi yorumlarla stilini eleştirenlere ateş püskürdü ve "İstediğim gibi giyinirim. Kendimi seksi hissediyorum" dedi.

Gigi Hadid isyan etti: İstediğim gibi giyiniyorum ve kendimi seksi hissediyorum

Dünyaca ünlü model Gigi Hadid, stiliyle öne çıkan isimler arasında yer alıyor. Moda haftalarının ve defilelerin aranılan ismi Hadid, özel davetlerde şıklığıyla göz doldururken, sokak tarzı ise genelde rahat kıyafetlerden yana oluyor.

Dünyanın en çok kazanan modelleri arasında gösterilen Gigi Hadid, sosyal medyada stili hakkında yapılan eleştirilere Twitter'da yanıt verdi:

SPL5118411_008

"Sokakta dolaşmaya sizin onayınıza göre çıkmıyorum. Gerçek olmayan beklentileriniz ve yeterince seksi olmamam hakkında gelen küçük şikayetleriniz giyim tarzımı değiştirmeyecek. Hepiniz kadınları güçlendirmekten bahsediyorsunuz. Ben tenini gösteren- göstermeyen tüm kadınları destekliyorum.

SPL5123336_001

Bu bir seçim. İstediğim gibi giyiniyorum ve kendimi seksi hissediyorum. Bu stilistle alakalı değil, bu kendimi nasıl ifade etmeyi seçtiğimle alakalı. Sizin fikriniz bunu değiştirmeyecek. Böyle düşünenler, kendi enerjinize ve sevdiğiniz stile odaklanmalısınız."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
kendini seksi hissetmesi çok normal bencede çok seksi onaylıyorum seksiliğinin devamını diliyorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler