Gökhan Özoğuz'dan Kut-ül Amere isyanı! 'Bitsin artık şu talan!'

Kut-ül Amere dizisine 10 milyon dolar harcanması gündeme yeniden geldi. İBB Sözcüsü Murat Ongun'un açıklamalarından sonra Gökhan Özoğuz isyan etti.

Gökhan Özoğuz'dan Kut-ül Amere isyanı! 'Bitsin artık şu talan!'

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin ‘Fatih Sultan Mehmet'in portresi’ni alması gündemden düşmüyor. İBB Sözcüsü Murat Ongun konuyla ilgili yaptığı açıklamada "2016 yılında Kut-ül Amere dizisi için dolar 2,5 TL iken 22.5 milyon liralık bir sponsor yapmış İBB iştirakleri. O günün parasıyla 10 milyon dolar, bugünün parasıyla 65 trilyon lira.

O gün israf olmuyor da onun onda biriyle biz dünya eserini Türkiye’ye getiriyoruz neden israf oluyor?" dedi.

5a60ac0dc9de3d00b02add72

Kut-ül Amere dizisi için harcanan paraya bir tepki de Gökhan Özoğuz'dan geldi. Özoğuz açıklamasında "Eğer bu doğruysa, bir diziye 10 milyon dolar harcandığını duymak ne kadar üzücü. Halkın, milletin hakkını birilerinin hortumlayıp, istediği gibi harcaması, kendine hak görmesi ne kadar üzücü.

Capture

Atatürk'ten sonra her hükümet hep aynı şeyi yapmış, kısır döngü. BİTSİN ARTIK ŞU TALAN!" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 116 yorum
Biliyorsunuz AKP'ye herşey serbest. Ama başkaları yaparsa tu kaka.
@beyazitozturk chp'nin son 10 yıldaki en büyük icraatı, 1. izmir buca atatürk heykeli : zaten kendine ait olan türkiyenin en büyük heykel rekorunu tekrar kırmak, 2. artvin atatürk heykeli : buca'da kırdığı rekoru tekrar egale etmek. bir detay : 430.000 küsür heykel ile heykelde dünya 3ncüsüyüz. dünyada sayılara göre en çok heykel büst ve figür, 1. hz. isa, 2. buddha, 3. atatürk. gökhan ve ardılı yüce chp dünyasının konu ile ilgili laik, çağdaş, medeni, yorumlarını bekliyoruz.
@zdrvsvyte335 son 50 yıldır icraat yapmak için chp nin iktidar olmadığını hatırlatmak gerek. Bu ülkeyi 20 yıldır chp değil akp yönetiyor. Ülkenin de hali ortada. Geçilmeyen köprülere garanti parası, yüzlerce milyar dolar dış borç, doları 1.20 iken alıp 7 ye getiren bir hükümeti koruyorsan eminim o kutül amare dizisinden payını alanlardansındır.
@beyazitozturk agaç dikin heykel degillll
@beyazitozturk işiniz gücünüz yalan. hakaret . aşağılama. Allah bu milleti sizin şerrinizden ve yalanlarınızdan korusun
@zdr 2 mesaj, ayrıca o hor gördüğün zihniyetin kurduğu kalem üretemeyen ülke çok kısa sürede uçak ve otomobil üreten bir ülkeye dönüştü. Bil bakalım bunları hangi zihniyet kapadı...
Eyy kötü yorum yazanlar ,Heykellere en büyük paraları veren dinazorları olan melih gökçek için lafınız yok mu ! Allahtan korkmaz kuldan korkan insanlar( zırhlı araba ile dolaşanların % 99 hırsız,haram yiyen,20,30 yerden süper maaş alan insanlar!ülkede 25 milyon işsiz var ! bugün bir delikanlı çıkıp işsizler,fakirler partisi kursa ve bütün işsizler ,asgari ücretliler,emekliler oy verse % 70 ile kazanır! Allah doğru söyleyeni sever! Allahu ekber.
@zdv. Sürekli heykel yapılmasını doğru bulmuyorum, zaten heykellerinde Atamızın talebi olmadığını ve "Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir" sözünden de anlıyorum. konu şuki ülkem kraldan kralcılarla dolu ne yazıkki, şimdiki gibi güçlünün yanında yer alma ve yalakalık almış başını gidiyor. Aslında yöneticileri başarıları göre seçmek en önemlisi, dil,din,ırk bile önem arz etmiyor, bu ülkedense aleviymiş, kürtmüş önemi olmamalı, ama ülkede liyakat kültürü olmayınca ne yazıkki önem kazanıyor . bu arada chp zihniyetinide sadece heykel boyutuna indirgemek sığlıktan başka bir şey değildir
@beyazitozturk ismi adalet kalkınma partisi yaptıkları adaletsizlik kalkınamamamı
@antalyalı haberde yalan nerede çok merak ettim, kaçırdığım bir bölüm mü var
Yemeyen mi var bu ülkede gelen yiyor giden yiyor gavur dediğimiz ülkeler bizden çok daha dürüst .
Onlarda da var aynı halt merak etme. Ama onlar yakalanınca istifa edip politikayı bırakıyorlar. Daha doğrusu bıraktırılıyorlar. Kimse dıj güçler falan deyip biraz geri çekip gözden uzaklaştırıp unutturamıyor. Çünkü hukuk var! Çünkü halk bilinçli. Hırsıza hırsız deniyor oralarda!
Gavur dediğimiz ülkeler dürüst çalışıyor Allahda ona göre veriyor.
Futbol takımı tutan taraftar gibi parti tutulur ise aymazlık ahlaksızlık şeref onurdan yoksun bireyler olarak biraz onlarınkiler birazda bizimkiler yesin deriz, ancak ALLAH büyük çoluk çocuklarınız kanserle uğraşır, ailenir her türlü pisliğe bulaşır, ALLAH yetimin hakkını yiyenlerden bir şekilde çıkaracaktır ...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Diğer Haberler