SPOR

Göksel Gümüşdağ'dan Volkan Babacan açıklaması

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Beşiktaş ve Galatasaray ile adı geçen Volkan Babacan iddialarına yanıt verdi.

Göksel Gümüşdağ'dan Volkan Babacan açıklaması

Süper Lig'de şampiyonluğa ulaşan Medipol Başakşehir'in başkanı Göksel Gümüşdağ, Volkan Babacan'ın geleceği hakkında konuştu.

Mert Günok'un formayı almasının ardından Başakşehir'de yedek kaleci olan Volkan Babacan'a Beşiktaş ve Galatasaray talip oldu. Göksel Gümüşdağ, transfer iddialarına net bir yanıt verdi.

Göksel Gümüşdağ, Volkan Babacan'ı takımdan göndermeyeceklerini açıklarken, "Volkan Babacan bizim ikinci kalecimiz ve onunla yola devam edeceğiz. Kimseye vermek gibi bir düşüncemiz yok." ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Konu GS oldumu hepinizin konusacağı tutar alda başına çal
Galatasaray ile uğraşanın çocuğu olmaz; Bozar mı sandın acılar Belaya atlar gideriz Ezdirmeyiz sana kendimizi (sakın gelecek yıl ortalarda görünme;) Feriştahının yetmeyeceği Truva atına rağmen Olmayacak oldu da, Kafamıza sıkarız ama Tebrik ederiz Başakşehir'i
@esaygin_1966 iyimisin?
Sinsi Albino Göksel;Karlı havada Yaralı parmağa ürik asit dökermi!dökmez tabii!Niye? Kendi inanır,onlar Ateist! Dün Sahneye davet edildiğinde;sağ gösterip sol salladığı Ahmet Kaya'nın "Nereden Bileceksiniz"şarkısıyla giriş yapmıyor mu!zannedersin Kader Mahkumu!..Birde içindeki irretiyi,o tiz sesiyle;Yazlık evinin bulunduğu Yazlıkçı komşularını,Tekke,Zaviye,dergah'dan topladığı müridleriyle koştur-koştur-alel acele pandemiye rağmen doldurtmuş stada,bağırması bile herşeyi kanıtladı.Başakşehir;Okan Hoca'dan futbolcularına,malzemecisinden,aşçılarına kadar Şampiyonluğu haketti buna asla laf yok...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler