Gördüğünüz ilk nesne kim olduğunuzu söylüyor!

Bilinçaltı gerçek kişiliğimiz hakkında çok fazla şey anlatır. Hatta psikoterapilerde çoğu zaman sorunlarımızın özüne dönmek için bilinçaltına inmeye çalışılır.

Gördüğünüz ilk nesne kim olduğunuzu söylüyor!

İnsan zihni ve bilinçaltı üzerine şu ana dek şok fazla araştırma yapıldı. Bu araştırmaların ortak noktası ise insanların gerçek karakterlerinin biliçaltında gizli olduğu. Yaşanmış deneyimlerin pek çoğu bilinçaltında tutuluyor ve bu tecrübeler de karakterimizin şekillenmesinde büyük rol oynuyor.

Geçmişte yaşadığımız küçük bir tecrübe bile kişiliğimiz üzerinde büyük bir etkiye neden olabiliyor. Kendinizi daha yakından tanımak istiyorsanız, bu kişilik testi tam sizin için. Aşağıdaki resme bakın ilk gördüğünüz şeyi aklınızda tutun. Resimde ilk gözünüze çarpan şey sizin karakterinizi yansıtıyor.

1. Sarı çiçekler

Eğer resime ilk baktığınızda gözünüze çarpan şey bu güzel sarı çiçeklerse, bu sizin utangaç bir insan olduğunuzu gösterebilir. Genelde belli rutinlere bağlı kalırsınız ve aynı zamanda başkalarına karşı oldukça kibarsınız. Ancak zaman zaman insanların sizi görmezden geldiğini hissediyorsunuz. İçten içe yaşadığınız bu yalnızlık hissi tehlikeli boyutlara ulaşabilir, bu kadar kontrolcü olmayın ve biraz akışına bırakın. Belki de hayatın sizi nereye götürdüğünü görmek için kendinizi biraz rüzgara bırakmanız gerekiyor.

2. Kadın sureti

Kişilik testi için fotoğrafa baktığınızda ilk fark ettiğiniz şey kadın silüetiyse bu sizin hayatta bir amacınızın olduğunu anlamına geliyor. Etrafınızdaki insanlarla uyum içerisindesiniz ve herkese yardım etmek için adeta çırpınıyorsunuz. Toplumsal meselelerde ise hiç çekinmeden kendinizi ortaya atıyorsunuz. Ancak başkalarını daha fazla önemsemek yerine kendinize dikkat etmelisiniz. Bunu mutlaka aklınızda tutmalısınız.

3. Kırık arp

Resimde gözünüze çarpan ilk şey kırık arpsa bu sizin her şey aynı anda yapmak isteyen ve sabırsız biri olduğunuz anlamına geliyor. Oldukça naziksiniz ve her durumda yapılması gerekeni yapmaya jhazırsınız. Ancak bu kadar iyi niyetli olursanız insanlar iyi niyetinizi suistimal edebilir. Öte yandan her şeye yetişmeye çalışırken asıl odaklanmanız gereken konuları unutabilirsiniz.

4. Arka plan ya da başka bir şey

İlk fark ettiğiniz şey yukarıda listelenenden başka bir şeyse, örneğin, arka plandaki bulutlar veya küçük gölet, ayrıntılara çok dikkat eden birisiniz. Hayatında çok fazla şey var ve çoğu zaman işlerin üstesinden gelmek için kendinizi çok yorgun hissediyorsunuz. Fakat, zaman geçtikçe çoğu insandan daha fazlasını yapabileceğinizi anlıyorsunuz. Sizin için kendinizi sevmek kolay değil ama bunun için çaba harcadığınız da inkar edilemez.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Kırık kalp nerede ???
Kirik arp, kalp degil.
saçma...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler