MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Güven Kıraç'ın ihanetinin bedeli ağır oldu! Genç kadınla karısını aldatmıştı: Neler vermiş neler...

İçerik devam ediyor
İçerik devam ediyor

Oyuncu Güven Kıraç genç bir kadınla samimi halde kameralara yakalanmış, 12 yıllık evliliği bu görüntüler nedeniyle sona ermişti. Güven Kıraç'ın boşanma davasının detayları ortaya çıktı. Güven Kıraç'ın eski eşine ödediği tazminat ortaya çıktı!

Güven Kıraç, geçen ay 12 yıllık eşi Başak Kıraç'ı kendisinden oldukça genç bir kadınla aldatmış, ihanetin ardından çift ayrılık kararı almıştı. Güven Kıraç boşanmanın hemen ardından genç sevgilisiyle sokak ortasında samimi şekilde yakalandı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

İHANETİ ÖĞRENİNCE SOLUĞU MAHKEMEDE ALDI

Bir süredir arasının bozuk olduğu eşi Güven Kıraç'ın kendisini aldattığı görüntüleri izleyen ve çok üzülen Başak Kıraç, soluğu mahkemede aldı. Güven Kıraç'ın Merve isimli genç sevgilisiyle sunuculuğunu yaptığı gezi programının şehir dışı çekimleri sırasında yakınlaştığı öğrenildi.

Ekran görüntüsü 2022-11-01 141919

Güven Kıraç boşanmanın hemen ardından geçen perşembe akşamı Merve isimli sevgilisiyle yakalandı. tv100'ün haberine göre sokak ortasında dans eden ikili romantik anlar yaşadı.
HABER.00_00_17_37.Still036

İHANETİN BEDELİ AĞIR OLDU!

Takvim'in haberine göre; ihanet haberleri üzerine 12 yıllık eşi Başak Kıraç'la bir süre önce boşanan oyuncunun eşine 10 milyon TL nakit para, Cihangir'de oturdukları evi ve çocuklarının velayetini verdiği öğrenildi.

En Çok Aranan Haberler