Chp Genel Başkan Yardımcısı Haberleri

Asgari ücret için 'ara zam' gündemi! Meclis'e sunuldu... CHP'den '3 ayda bir zam' teklifi geldi, Bakan Işıkhan net konuştu

Asgari ücrete ara zam yapılacak mı? Temmuz ayının yaklaşmasıyla birlikte milyonlarca çalışan bu sorunun yanıtını arıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, zam konusunda net konuşurken; CHP'den de dikkat çeken bir hamle geldi. CHP, asgari ücrete her üç ayda bir enflasyon oranında zam yapılmasını teklif etti. Ekonomist Dr. Turgay Bozoğlu da "Böyle bir tabloda asgari ücretin elbette gözden geçirilmesi gerekiyor" diye konuştu.

Finans 29-04-2024 07:04

CHP'li Öztrak'tan açıklama: Önümüzdeki yıl vatandaş için kolay olmayacak

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, ''Kurultayımızda gücümüze güç katacağız. Delegelerimizin mihenk taşına vurulduktan sonra, 'Alındım, kırıldım, gücendim' demeden, kol kola girip, tüm gücümüzle yerel seçimler için çalışacağız'' dedi. Öztrak, 2024 yılının vatandaşı zorlayacağına dair açıklamalarda da bulundu.

Haber 23-10-2023 18:08

Diğer Haber Etiketleri

Chp Genel Başkan Yardımcısı

Chp Genel Başkan Yardımcısı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Chp Genel Başkan Yardımcısı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.