eyvah eyvah 2 nedir?

eyvah eyvah 2 nedir?

“Eyvah Eyvah 1” filmi ile başarıyı yakalayan Ata Demirer serinin devamını getirerek sevenlerine keyifli bir filmle daha buluşturdu. 2010 yapımlı olan film ise komedi türündedir.

İlk filmde hikayenin devamı olan “Eyvah Eyvah 2” oyuncu kadrosu ve senaryosu ile sevenlerini kahkaha tufanına sürüklemek adına oldukça iddialı bir yapımdır. Başrollerinde Demet Akbağ, Ata Demirer ve Özge Borak gibi ünlü isimlerin olduğu film hem istanbul’da hem de Çanakkale’de çekilmiştir.

Filmin galası da filmde sık sık gösterilen Çanakkale’nin Geyikli kasabasının meydanında gerçekleşmiştir. Hikayesinin komikliği kadar manzaraları ile de büyüleyen filmin yapımını BKM üstlenmiştir.801.863 kişi tarafından büyük bir beğeniyle izlenen filmin yönetmenliğini ise Hakan Algül üstlenmiştir.

Eyvah Eyvah 2 Haberleri

Eyvah Eyvah 2 oyuncuları kimler, konusu nedir? Eyvah Eyvah 2 filmi nerede ve kaç yılında çekildi?

Eyvah Eyvah 2 filmi bu akşam Star Tv ekranlarında izleyicilere seyir keyfi yaşatacak. Filmi izlemek isteyen sinema severler Eyvah Eyvah 2 filminin konusu, oyuncuları ve çekim yılına dair detayları şimdiden sorgulamaya başladılar. Filmin başrollerinde usta oyuncular Demet Akbağ ve Ata Demirer yer alıyor. Peki, Eyvah Eyvah 2 oyuncuları kimler, konusu nedir? Eyvah Eyvah 2 filmi nerede ve kaç yılında çekildi?

Magazin 09-05-23 20:52

Eyvah Eyvah 2 ne zaman ve nerede çekildi? Eyvah Eyvah 2 konusu nedir, oyuncuları kimler?

Eyvah Eyvah 2 filminin başrolünde usta oyuncular Demet Akbağ ve Ata Demirer yer alıyor. Komedi türündeki bu film, izlenme rekorları kıran Türk filmleri arasında yerini alıyor. Eyvah Eyvah 2 hakkında detaylar araştırma konusu oldu. Peki Eyvah Eyvah 2 ne zaman ve nerede çekildi? Eyvah Eyvah 2 konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte merak edilenler...

Trend 27-09-22 18:42

Eyvah Eyvah 2 konusu nedir? Eyvah Eyvah 2 oyuncuları kimlerdir? Eyvah Eyvah 2 nerede çekildi?

Eyvah Eyvah 2 serinin devam filmi ile izleyici karşısına çıkıyor. Ata Demirer ve Demet Akbağ'dan bir kahkaha tufanı daha geliyor. İlk film ile izleyicilerin kalbine giren Eyvah Eyvah şimdi de Eyvah Eyvah 2 ile geliyor. Eyvah Eyvah 2 filminde de Hüseyin'in maceraları bitmek bilmiyor. Eyvah Eyvah 2 filmini yeniden izlemek isteyenler haydi televizyon başına. İşte Eyvah Eyvah 2 konusu ve oyuncularına dair detaylar!

Magazin 08-03-22 20:20

Demet Akbağ’ın oğlu koca delikanlı oldu! Son halini gören şaşkına döndü

Eyyvah Eyvah filminde Firuzan karakterini canlandıran Demet Akbağ'ın hayatı merak konusu oldu. Çanakkale'de çekilen filmin televizyon ekranlarında yayınlanması üzerine gündeme gelen Akbağ'ın özellikle ailesi merak edildi. Akbağ'ın oğlunun son halini görenler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Akbağ'ın oğlu Ali Çika için "Daha dün çocuktu ne ara büyümüş de bu kadar olmuş! Maşallah" yorumu yapıldı.

Magazin 02-03-22 12:08

Eyvah Eyvah filmi nerede ve ne zaman çekildi? Eyvah Eyvah filminin oyuncuları kimler?

Eyvah Eyvah Türk sinemamızın sevilen filmleri arasında yer alıyor. Başrolünde ünlü oyuncu Ata Demirer'in yer aldığı Eyvah Eyvah filminde Demirer'e usta oyuncu Demet Akbağ eşlik ediyor. Zaman zaman televizyon ekranlarında da yerini alan bu filmin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. İşte Eyvah Eyvah filmiyle alakalı ayrıntılar...

Trend 01-03-22 18:29

Özge Borak, Ata Demirer’den önce bakın kiminle evliymiş! Çok şaşıracaksınız!

Ünlü oyuncu Özge Borak'ın, Ata Demirer'den önceki eşini duyanlar şaşıp kalıyor.

Magazin 26-10-21 17:08

Eyvah Eyvah nerede ve ne zaman çekildi? Eyvah Eyvah filminin oyuncuları ve konusu...

Ünlü komedyen Ata Demirer'in efsane film serisinin ilk filmi olan Eyvah Eyvah bu akşam televizyon ekranlarında sinema severlerle buluşacak. Demet Akbağ gibi pek çok başarılı ismin yer aldığı Eyvah Eyvah filmi araştırılmaya başlandı. Peki Eyvah Eyvah nerede ve ne zaman çekildi? İşte Eyvah Eyvah filminin oyuncuları ve konusu...

Magazin 15-10-21 19:57

Eyvah Eyvah 2 nerede ve ne zaman çekildi? Eyvah Eyvah 2 oyuncuları kimler?

Başrollerinde usta oyuncular Ata Demirer ile Demet Akbağ'ın bulunduğu Eyvah Eyvah 2 filmi Hakan Algül tarafından yönetildi, senaryosu ise Ata Demirer tarafından yazıldı. Yapım yılı 2010 olan Eyvah Eyvah 2 filminde, kasabaya dönen Hüseyin kafayı Müjgan'a takar. İşte merak edilenler...

Magazin 02-10-21 19:35

Eyvah Eyvah 2 filmi nerede çekildi? Eyvah Eyvah 2 konusu nedir, oyuncuları kimler?

Yerli komedinin sevilen yapımlarından biri olan Eyvah Eyvah 2 bu akşam 20.00'da Star TV'de yerini alıyor. Serinin 2. filmi olan Eyvah Eyvah 2'nin oyuncu kadrosunda Ata Demirer, Demet Akbağ gibi alanında usta isimler yer alıyor. 2011'de vizyona giren filmin yönetmeni ise Hakan Algül. İşte detaylar...

Trend 23-08-21 21:03

Ata Demirer'den Tuvana Türkay itirafı

'Bursa Bülbülü' isimli yeni filminin müjdesi veren Ata Demirer, Tuvana Türkay itirafıyla dikkat çekti. Ata Demirer Avrupa Yakası dizisiyle ilgili yaşadıklarını da programda anlattı.

Magazin 25-04-21 09:41

Eyvah Eyvah 2 nerede çekildi? Eyvah Eyvah 2 oyuncuları kimler? Eyvah Eyvah 2 konusu nedir?

Bu akşam Star Tv ekranlarında izleyiciyle buluşacak Eyvah Eyvah 2 filmi ile ilgili seyirciler pek çok detayı merak etmeye başladı. Oyuncuları ve konusunun yanı sıra sımsıcak çekim mekanları ile de ilgi gören Eyvah Eyvah 2 hakkında “Eyvah Eyvah 2 nerede çekildi?” sorusu soruluyor. İşte Eyvah Eyvah 2 oyuncuları ve Eyvah Eyvah 2 konusu…

Magazin 02-07-20 13:53

Eyvah Eyvah 2 nerede çekildi? Eyvah Eyvah 2 oyuncuları kimler, konusu nedir?

Eyvah Eyvah 2 filmi Star TV ekranlarında 13 Nisan Salı akşamı yayınlanacak. Ata Demirer, Demet Akbağ ve Özge Borak'ı buluşturan sevilen film Eyvah Eyvah 2, 7 Ocak 2011 tarihinde Türkiye genelinde gösterime girdi. Peki, Eyvah Eyvah 2 filmi nerede çekildi? Konusu nedir? İşte, Eyvah Eyvah filmi hakkında merak edilenler.

Magazin 14-04-20 20:26

Bir demet fit vücut!

Eyyvah Eyvah 2'deki mayolu sahne için üç ay spor yapan ve 5 kilo veren 52 yaşındaki Akbağ, "Yağlarım kas oldu" diyor

Magazin 26-02-11 11:44

Eyvah Eyvah 2'den ilk görüntüler

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran "Eyyvah Eyvah"ın devam filminin çekimlerine başlandı. Başrolünde yine Ata Demirer ve Demet Akbağ'ın oynadığı filmden ilk kareler basına yansıdı.

Magazin 10-09-10 10:18