Ikiz Bebek Haberleri

Yıllarca sessizliğini koruyup sosyal medyadan itiraf edince tepkilerin odağına yerleşti! 17 yıldır eşimin ikiz kardeşine aşığım

İsmini açıklamadan sosyal medyadan itirafta bulunan bir adam adam yıllardır eşinin tek yumurta ikizi olan kız kardeşine aşık olduğunu söyleyince tepkilerin odağına yerleşti. İtirafıyla dikkatleri üzerine çeken adam 23 yıllık evliliğinde en küçük çocuğunun doğumundan sonra eşinin kız kardeşine ilgi duymaya başladığını ifade etti.

Trend 17-04-2024 10:28

Birbirlerinden ayırt etmek imkansız! Yatak odası da dahil her şeyi paylaşıyorlar... İkiziz ve her şeyi paylaşıyoruz

Sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlar sayesinde kısa sürede dikkatleri üzerine çeken ikiz kardeşler April ve Amelia Maddison itiraflarıyla gündeme geldi. İkiz kardeşler yatak odası da dahil olmak üzere her şeyi paylaştıklarını söyledi. Tek yumurta ikizleri tek bir erkeği paylaşmanın kendilerine ilginç bir deneyim kazandıracağını söyledi.

Trend 20-03-2024 15:23

Doğumdan sonra farklı ailelere satılan ikiz bebekler TikTok videosu sayesinde yeniden bir araya geldi! Tesadüfen gördü... 'Bana tıpatıp benziyordu'

2002 doğumlu Amy Khvitia ve Ano, birbirlerini TikTok ve bir yetenek yarışması sayesinde tesadüfen keşfettiler. İki kardeşin yıllar sonra birbirleriye kavuştuğu saniyeler duygusal anlar yaşattı. Hastanelerden çalınarak ailelere satılan bebekler arasındaki ikiz kardeşler birbirlerine kavuştuktan sonrada biyolojik anneleri Aza'yı bularak ona da kavuştu.

Trend 27-01-2024 08:50

Annesinin ikiz kardeşiyle ilk kez karşılaşan bebeğin tepkisi sosyal medyada gündem yarattı! Hem sevindi hem de üzüldü

Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntü kısa sürede gündem yaratmayı başardı. Söz konusu görüntülerde bir bebeğin annesinin ikiz kardeşiyle tanıştığı anlar yer aldı. Annesinin ikiz kardeşini gören bebeğin tepkileri kısa sürede viral olmayı başardı.

Trend 14-11-2023 07:49

'Hep beraber beyin yanması yaşadık' DNA testiyle anlaşıldı: İkiz bebeklerin babaları farklı çıktı! Adliyede büyük kavga... Şişeler havada uçuştu 'Nereye gideceğimi bilmiyorum'

Esra Erol'da programındaki Betül ve Veysel Yurulmaz çifti Türkiye'nin gündeminde. Betül'ün aldatıldığını söylediği, Veysel ve Özge'nin ikiz bebeklerinin olduğunun öğrenildiği olayda Betül, boşanma için ikizlere DNA testini şart koştu. Sonuç; herkesi şoke etti. Veysel'in bebeklerden sadece birinin babası olduğu öğrenildi. Betül ve Veysel boşandı, adliyede Özge ve Betül arasında kavga çıktı. İşte Esra Erol'un "Hep beraber kısa süreli bir beyin yanması yaşadık" diyerek anlattığı olayın detayları...

Magazin 06-10-2023 10:15

Türkiye Esra Erol'daki ikizleri konuşuyor! İkiz bebeklerin babaları farklı çıkmıştı... Milyonda bir ihtimal denildi ama benzeri daha önce de yaşanmış

Esra Erol'un programına Batman'dan katılan Betül Yurulmaz aldatıldığını ve eşi Veysel Yurulmaz'ın Özge Çelik isimli bir kadından ikiz çocukları olduğunu söyleyerek başvurmuştu. Programda milyonda bir gerçek olabilecek bir durum yaşandı. Veysel ve Özge çiftinin ikiz bebeklerinin DNA testi sonucunda babalarının farklı olduğu ortaya çıktı. Türkiye'nin kilitlendiği olayın benzerinin geçtiğimiz yıl Brezilya'da da yaşandığı belirtildi.

Trend 05-10-2023 15:07

İkizlerle evlenen ikiz kardeşler! Bir gören bir daha baktı... Çocukları bile ayırt etmekte zorlanıyor

Brittany ve Briana Dean isimli ikiz kız kaderşler, 2017 yılında ikiz kardeş festivalinde Josh ve Jeremy ile tanıştı. İlk görüşte birbirlerine aşık olan kardeşler birbirlerine yakın tarihlerde dünya evine girdi. Mutlu evlilikleri olan iki çift benzerlikleri nedeniyle çocuklarının bile kendilerini karıştırdığını söyledi.

Trend 08-04-2023 15:34

İkiz kardeşler aynı anda tek bir kadınla evlendi! Düğün töreni sosyal medyada gündem yarattı

Güney Afrika’da ikiz kardeşlerle aynı anda evlenen kadın ülke gündemine yerleşti. Sosyal medyada kısa sürede viral olan düğün töreni tepkilerin odağı oldu. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü aynı kadınla evlenen ikiz kardeşleri eleştiri yağmuruna tuttu.

Trend 23-01-2023 15:24

İki başlı, dört kollu ve iki bacaklı olarak dünyaya gelen yapışık ikiz kardeşler doktorları bile şaşkına çevirdi

Mısır’da doğum yapan ismi açıklanmayan bir anne, iki bebek arasında paylaşılan çok sayıda organ nedeniyle birbirlerinden ayrılması pek mümkün olmayan yapışık ikiz kardeşleri dünyaya getirdi. İki baş, dört kol ve iki bacakla doğan yapışık ikiz kardeşler dünya basınının dikkatini çekerken doktorları da şaşkına çevirdi.

Trend 23-12-2022 08:51

Son derece nadir görülüyor! İkizlerden biri kardeşinin midesinden bulundu... 500 binde bir görülüyor

İsrail’de ismi açıklanmayan bir anne doğum yaptığında tıp tarihine geçecek bir vakaya imza attı. İsrail'den bir bebek, 'fetus içinde fetü' adı verilen son derece nadir bir durum nedeniyle karnında kendi 'ikiz' cenini ile dünyaya geldi. Doktorları şaşkına çeviren olayın son derece nadir olduğu ve 500 binde bir görüldüğü belirtildi.

Trend 12-12-2022 11:09

Dünyanın en yaşlı ikizleri! Yeni doğdular ama aslında 29 yaşındalar... 30 yıl önce dondurulan embriyolardan doğdular

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan Philip ve Rachel Ridgeway çifti, 30 yıl önce dondurulmuş embriyolar sayesindeki ikiz bebeklerinin dünya geldiğini anlattı. Doğum en yaşlı embriyolarla gerçekleşen yenidoğan bebek olarak dünya rekoru kırmayı başardı.

Trend 23-11-2022 15:08

Görenler ikiz olduklarına inanamıyor! Guinness rekorunun sahibi oldular... Nadir görülen bir hastalıkla doğdu

Amerika Birleşik Devletleri’nin Teksas eyaletinde yaşayan 23 yaşındaki Sienna ve Sierra Bernal kardeşlerden biri ilkel cücelikle doğduğunda doktorları bile şoke etti. Dünya genelinde nadir görülen bu teşhis sayesinde ikizler Guinness Dünya Rekoru’nun sahibi oldu.

Trend 19-11-2022 13:11

Yenidoğan bebeğin midesinden çıkanlar dudak uçuklattı: Tam 8 tane!

Geçtiğimiz ekim ayında Hindistan’da yaşanan olayda, yeni doğan kız bebeğin karnı şiş olarak doğdu. Ebeveynleri, bebeğin karnının anormal derecede şiş olduğunu fark edince doktora başvurdu. Yenidoğan bebeğin midesinden sekiz embriyo çıktı.

Haber 05-11-2022 16:06

Doktorlar bile görünce şok geçirdi! İkiz çocukları farklı ten renklerinde doğdu... “İki rahmim olduğu için...”

Üç çocuk annesi Jade Buckingham, iki rahmi bulunduğu için doktorların bebeklerinin farklı keselerde ve farklı cinsel organlarda büyüdüğünü söylemesinden sonra doğumhanede şok yaşadı. İkiz çocuklarının ten renginin birbirinden tamamen farklı olduğunu gören kadın, “İnsanlar bana inanmıyor” diyerek duruma şikayet etti.

Trend 19-10-2022 15:46

Kürtaj talebi reddedilen kadın, yapışık ikizlerini doğuracak! “Ölmekten korkuyorum”

Brezilya’da yaşayan Lorisete dos Santos isimli bir kadın mahkemeye hayatını kurtarmak için bir kürtaj için dilekçe verdi. Doktorların yaptığı testler sonucunda bebeklerin birbirlerine yapışık olduğunun ortaya çıkması üzerine kürtaj talebiyle mahkemeye başvuran kadının isteği reddedildi. Mahkeme yapışık ikizlerin doğu başarılı bir şekilde ayrılma ihtimalini göstererek kürtaj talebini reddetti.

Trend 15-10-2022 09:01

Bursa'da 38 yaşındaki diyaliz hastası ikiz bebek dünyaya getirdi

Nefroloji Uzmanı Doç. Dr. Yavuz Ayar: - "Burada şaşırtıcı olan hastanın tek yumurta ikizi gebeliği olmasıydı ve dünya genelinde nadir rastlanan bir şeydi. Süreç sonunda hastamızın 31 hafta ve ikinci günde doğumu gerçekleşmiş oldu"

Yurthaber 14-10-2022 10:58

Oldukça şaşıracaksınız! Bu besinler ikiz bebeklere sahip olma oranını yükseltiyor

İkiz bebekler herkesin ilgisini çekiyor. Bazı insanlar ikiz bebeklere sahip olmak istese de bazıları bunun oldukça yorucu ve masraflı olduğunu düşünerek kaçınıyor. İkiz bebeklerin oluşmasında birçok etken bulunuyor. Şaşıracaksınız ama yapılan araştırmalar beslenmenin de ikiz bebek şansını artırdığını buldu.

Haber 19-09-2022 15:01

Aynı adamla nişanlanan tek yumurta ikizleri doğum günlerini kutladı! Sosyal medyada gündem yarattılar

'Dünyanın en tek yumurta ikizleri' olarak adlandırılan Anna ve Lucy Decinque, doğum günlerini kutlarken nişanlıları Ben Byrne ile yeni bir fotoğraf paylaştılar. Aynı adamla nişanlanarak sosyal medyanın gündemine yerleşen ikiz kardeşler aynı anda çocuk sahibi olmak istediklerini söylediklerinde büyük ilgi görmüştü.

Trend 20-07-2022 15:08

Kocası daha fazla dayanamadı! “Beşinci ikimizi doğurduktan sonra kocam beni terk etti”

Uganda’da yaşayan Nalongo Gloria isimli bir kadın, beşinci ikizlerini doğurduktan sonra kocası tarafından terk edildiğini iddia etti. Dokuzuncu ve onuncu çocuklarının doğumunun "anormal" olduğunu iddia eden eşi Ssalongo tarafından terk edilen kadın yaşadığı zorlukları anlattı.

Trend 19-07-2022 11:27

Tek yumurta ikizlerinden tesadüfi doğum! Aynı gün doğum yaptılar, sadece saat farkı vardı

Tek yumurta ikizleri Jill Justiniani ve Erin Cheplak, aynı gün oğullarını doğurdu. Aynı hastanede doğum yapan ikizlerin bebeklerinin ağırlıkları bile aynıydı. Tek yumurta ikizleri tesadüfi doğumlarına ait özel anları sosyal medya hesaplarından paylaştı

Trend 14-05-2022 16:21

7 kere hamile kaldı 3'ünde ikiz doğurdu! Şimdi tam 10 çocuk annesi

ABD'nin New York eyaletinden 37 ve 43 yaşlarındaki Kimberley ve John Alarcon çiftinin 12 kişilik bir ailesi var. Kimberly 7 kez hamile kalmış. Bu hamileliklerinin 3'ünde ikiz bebek doğuran anne, olanlara dair şaşkın olsa da geniş ailesiyle ve anne olmakla ilgili her şeyi sevdiğini söylüyor.

Trend 10-05-2022 10:08

Birbirlerine yapışık olarak doğan ikiz kardeşler mucize olarak isimlendirildi! “Sürekli sarılıyormuş gibi”

İngiliz bir çift zor geçen hamilelik döneminden sonra birbirlerine yapışık olarak doğan ikizlerini kucağına aldı. Anabella ve Isabella adı verilen ikizler mucize olarak isimlendirildi. Aile çocuklarının sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiğini ve ayrılmaları için gerekli olan tıbbi müdahaleye başvuracaklarını söyledi.

Trend 23-04-2022 17:09

Cristiano Ronaldo'nun ikizlerinden biri neden öldü? Cristiano Ronaldo'nun oğlu neden hayatını kaybetti?

Cristiano Ronaldo ve hayat arkadaşı Georgina Rodriguez Pazartesi günü sosyal medya hesaplarından ortak bir açıklama bulundu. Çiftin yeni doğan ikiz bebeklerinden biri hayatını kaybetti. Ünlü futbolcunun açıklamaları konuşulmaya devam ediyor. Peki Cristiano Ronaldo'nun ikizlerinden biri neden öldü? Cristiano Ronaldo'nun oğlu neden hayatını kaybetti? İşte detaylar...

Spor 19-04-2022 21:39

Cristiano Ronaldo'nun yeni doğan ikizlerinden biri neden öldü? Cristiano Ronaldo'nun kaç çocuğu var? Çocuklarının isimleri ne?

Cristiano Ronaldo'nun yeni doğan ikizlerinden biri neden öldü? sorusunun yanıtını öğrenmek isteyen vatandaşlar, ünlü futbolcu ve hayat arkadaşı Georgina Rodriguez'in sosyal medya hesaplarından yaptıkları ortak açıklama sonrası araştırma yapmayı sürdürüyor. Ünlü futbolcunun açıklamaları konuşulmaya devam ediyor. Peki Cristiano Ronaldo'nun yeni doğan ikizlerinden biri neden öldü? Cristiano Ronaldo'nun kaç çocuğu var? Çocuklarının isimleri ne? İşte detaylar...

Spor 19-04-2022 21:37

Bir anne için en zor karar! Aydın'da anne karnındaki ikizlerden birinin yaşaması için diğerinin kalbi durduruldu

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde, 6 aylık hamile Cavidan Haşır'ın (40), karnındaki erkek ikizlerinden anomali hastası olduğu tespit edilen birinin kalbi, ailenin onanıyla durdurulup yaşamı sonlandırıldı. Yapılan operasyonla ikizlerden sağlıklı olan bebeğin yaşama tutunması sağlandı. İlk kez anne olacak Haşır, "Bir anne olarak böyle bir karar vermek çok zordu" dedi.

Haber 08-02-2022 15:47

Aydın’da ilk: Tek yumurta ikizlerinden birinin kalbi durduruldu!

Anne karnında tek yumurta ikizlerinden birinin sağlıklı bir şekilde büyümediği tespit edildi. Aydın’da ilk kez yapılan bir operasyonla anne karnındaki 6 aylık tek yumurta ikizlerinden sağlıklı şekilde büyümeyen bebeğin diğer sağlıklı bebeğin büyümesine etki etmemesi için kalbi durduruldu. Diğer bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Haber 08-02-2022 11:18

Doğum yapan annenin yaşadıkları inanılmaz! İkinci bebeği kayıp…

İzmir’de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 26 haftalık hamile Arzu Akpınar iddiaya göre ikiz bebek dünyaya getirmişti ancak kendisine bir bebek dünyaya getirildiği söylenerek diğer bebeği hiç gösterilmedi. Prematüre doğan diğer bebeği hakkında öğrendikleri gerçekler de tam anlamıyla anneye hayatının şokunu yaşattı. İşte son dakika gelen inanılmaz haberin detayları…

Haber 14-01-2022 08:20

Amerika Birleşik Devletleri’nde akılalmaz doğum! İkiz bebeklerini farklı yıllarda doğurdu

Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde yaşayan Fatima Madrigal isimli bir kadın dünya genelinde ender görülebilecek bir doğuma imza attı. 2 milyonda bir olabilecek ihtimalle Fatima, ikiz bebeklerini farklı gün, ay ve yıllarda doğurmuş oldu. Hastane yönetimi tıp dünyası için ilginç olan bu olayı sosyal medya hesabından paylaştı.

Trend 03-01-2022 14:22

Yapışık ikiz kardeşi trajik bir şekilde ölünce hayatını ona adadı! Sosyal medyada paylaşımlarıyla viral oldu

Michaela ve Gabby adındaki kız kardeşlerinden göbeklerinden birbirine yapışık olarak dünyaya geldi. Hayatlarının büyük bir bölümünü hastanede tedavi görerek geçiren ikiz kardeşler 13 yaşındayken ayrıldı. Ayrılmaları için gerekli olan ameliyatlarından biri sırasında komplikasyon yaşayan Michela hayatını kaybetti. Kardeşi Gabby ise onun anısını yaşatmak için sosyal medyada kendisine bir hesap açtı.

Trend 29-12-2021 14:28

Aynı görünmek için bir servet harcadılar! Şimdi eşleşen tasarım vajinalar için estetik ameliyat olacaklarını açıkladılar

Sosyal medyanın fenomen ikizleri Dolly ve Daisy Simpson, estetik ameliyat prosedürleri sayesinde popüler olmayı başardı. Aynı görünmek için defalarca estetik ameliyat olduklarını ifade eden ikizler şimdi ise eşleşen tasarım vajinaları için ameliyat olacaklarını itiraf etti.

Trend 10-12-2021 12:18

Sosyal medya onları konuşuyor! Ortak nişanlısı olan tek yumurta ikizleri bütün hayatlarını beraber yaşıyor

Avustralya’da yaşayan 35 yaşındaki Anna ve Lucy DeCinque, yemek yemek, duş almak, giyinmek ve uyumak dahil günün her dakikasını birlikte geçiriyorlar. Tek yumurta ikizleri olan kardeşler, aynı hayatları yaşayabilmek için 40 yaşındaki Ben Byrne ile birlikte nişanlandılar. Sosyal medyada dikkatleri üzerine çeken ikizler yeni hedeflerinin aynı anda hamile kalmak olduğunu açıkladı.

Trend 09-12-2021 10:12

Kamerunlu yapışık ikizler 27 saat süren ameliyat sonrası sağlıklarına kavuştu!

Kamerun’dan 9 aylıkken gelen yapışık ikizler Elizabeth ve Mary, Türkiye'de yaşadıkları 7 aylık tedavi sürecinin ardından sağlıklarına kavuştu. Hastaneye yapışık olarak gelen ikizlerin ayrı ayrı çıktığını görenler büyük mutluluk yaşadı. Farklı branşlardan hekimlerin katıldığı 27 saatlik ameliyat öncesinde oluşturulan 3 boyutlu maketler ve sağlık profesyonelleri ile tamamlanan süreç sonunda farklı odalarda yoğun bakıma alınan miniklerin gözlerini açınca ilk olarak birbirini aradıkları öğrenildi.

Haber 03-11-2021 08:46

İkiz kardeşiyle iki yıl arayla doğduğunu söyledi! Herkes büyük şaşkınlık yaşadı

İlkokul yıllarında matematik derslerinde mutlaka yaş problemleri konusuna denk gelmişsinizdir. Sarah ve kardeşi Will’in hikayesi de oldukça karmaşık bir matematik problemine benziyor. İkiz kardeş olduğunu söyleyen Sarah ve Will 2 yıl arayla doğdu. Peki bu nasıl mümkün olabiliyor?

Trend 12-10-2021 13:56

Dünyanın en takıntılı ikizleri! Aynı olmak için her şeyi kontrol ediyorlar

Los Angeles’ta yaşayan Becky ve Amy ismindeki ikizler tamamen aynı görünmek için akılalmaz bir yönteme başvuruyorlar. İkiz kardeşler aynı görünme bağımlılığa sahip. Onlara göre saçlarındaki lülelerin boyutu, ojelerinin rengi ve şekli ile kiloları aynı olmak zorunda.

Trend 05-10-2021 09:53

Fenomen ikizler Inka ve Neele Hoepe’den şaşırtan itiraf! “Para teklif ediyorlar”

Sosyal medyanın sevilen ikizleri Inka ve Neele Hoepe Milona’ya taşındıktan sonra kariyerlerinde büyük bir sıçrama yakaladı. Dünyaca ünlü markaların defilelerinde boy gösteren ünlü ikizler, popülerlikle beraber özellikle sosyal medyadan kaba mesajlar aldıklarını söyledi. İkizler, sosyal medyadan para karşılığında bir gece geçirmek için pek çok mesaj aldıklarını itiraf etti.

Trend 01-10-2021 09:06

Hollandalı bilim insanlarından tek yumurta ikizlerinin gizemini çözecek keşif

Hollandalı bilim insanlarının liderliğindeki bir uluslararası araştırma grubu, bugüne kadar gizemi çözülemeyen tek yumurta ikizlerinin doğumu ve kökenine ilişkin ilk kez bir biyolojik neden keşfettiler.

Haber 30-09-2021 07:11

Yapışık ikiz olarak doğan kardeşler, 20 yıl önce ayrıldı! Hala bağlı uyuyorlar

20 yıl önce doğan Eman ve Sanchia kardeşler omurgalarından birbirlerine tamamen bağlıydı. Kardeşler ayrılmak için son derece riskli bir ameliyat geçirdiler. 20 yıldır bedensel olarak ayrı olmalarına rağmen kardeşler hala omurgalarından bağlanmış gibi uyumayı rahat buluyorlar.

Trend 22-09-2021 10:32

Doğumdan sonra yaşama şansları düşük olan yapışık ikizler Abigail ve Brittany Hensel’in hikayesi ilham oldu

ABD'nin Minnesota kentinde dünyaya gelen ikiz kardeşler Abigail Hensel ve Brittany Hensel doktorların doğduktan sonra 'yaşamaz' demesine rağmen herkesi hayrete düşüren bir hayat yaşıyorlar. Tüm fiziksel ve psikolojik kısıtlamalara, insanların şaşkın bakışlarına ve tedavisi mümkün olmayan durumlarına karşın ikiz kardeşler hayattan zevk almayı başarıyor. Sizler için bu ilham veren kardeşlerin yaşamını araştırdık.

Trend 09-09-2021 10:53

İsrail'de dünyaya gelen yapışık ikizler ameliyatla ayrıldı! Birbirlerine ilk kez baktılar

İsrail'de 2020 yılının ağustos ayında doğan yapışık ikiz kız kardeşler hem ülke hem de dünya gündemine girdi. İsrail'de başlarının arkasından birbirlerine yapışık olarak dünyaya gelen ikiz kız kardeşler, milyonda bir gerçekleştirilen bir ameliyatla birbirlerinden ayrıldı. İkizler bir yıldır her an birlikte nefes alıp vermiş olsalar da birbirlerini ilk defa gördü.

Haber 07-09-2021 08:03

Gaziantep'te böbrek nakliyle sağlığına kavuşan genç kadın ikiz bebek sevinci yaşıyor

Gaziantep'te böbrek nakliyle sağlığına kavuşan genç kadın ikiz bebek sevinci yaşıyor

Yurthaber 19-08-2021 12:47

İngiltere'de operasyonla ayrılan siyam ikizleri 3 yaşında

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde Londra'da gerçekleştirilen operasyonla ayrılan siyam ikizleri Derman-Yiğit Evrensel, 3'üncü yaş günlerini tedavilerinin devam ettiği hastanede kutladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da siyam ikizleri Derman ve Yiğit Evrensel'in 3'üncü yaş günlerini yaptığı bir paylaşımla kutladı.

Haber 21-06-2021 16:20

Nick Cannon altı ayda üçüncü kez baba olacak

Nick Cannon, kırılması güç bir rekora imza attı. Bir dönem Mariah Carey ile evli olan ve ikiz kız çocukları olan oyuncu altı ay içinde üçüncü kez baba olacak. Nick Cannon, önceki gün sevgilisi DJ Abby De La Rosa ile yeni doğan ikizlerine kavuştu. Üstelik geçen Aralık'ta bir dönem aşk yaşadığı Britanny Bell'den dünyaya gelen kızını kucağına alan sanatçı, önümüzdeki günlerde başka bir ilişkisinden daha çocuk sahibi olacak.

Magazin 18-06-2021 22:53

Fas’ta dünyaya gelen dokuzlar büyük ilgi gördü

Fas'ın Kazablanka kentinde tek seferde 9 bebeği dünyaya getiren Malili anne ve bebeklerinin sağlık durumu iyi yönde seyrediyor.

Haber 05-05-2021 22:49

Yeni doğan bebeğin altı nasıl değiştirilir? Erkek ve kız bebeklerin alt değiştirmesi birbirinden farklı mı?

Yeni doğan bebekler oldukça hassas ve narindir. Bu nedenle çoğu anne bebeklerine nasıl davranacağını bilemez. Bebek bezi değiştirme işlemi ne kadar kolay gözükse de aslında yeni doğanlar için uygulama biraz daha farklı ilerler. Çünkü yeni doğanların göbek bağı henüz düşmemiştir. Bezin yanlış bağlanması cildin tahriş olmasına ve sızıntılara neden olarak bebeğin huzursuzlanmasına yol açar.

Kadin 22-04-2021 16:16

İkizler de birbirini kıskanıyor

Uzmanlar, ikizlerin kabiliyet ve gelişimlerinin birbirinden çok farklı olabileceğini, diğer kardeşlerde görülen kıskançlığın ikizlerde de yaşandığını belirtiyor.

Haber 13-12-2004 12:25