Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Tek yumurta ikizlerinden tesadüfi doğum! Aynı gün doğum yaptılar, sadece saat farkı vardı

  Tek yumurta ikizleri Jill Justiniani ve Erin Cheplak, aynı gün oğullarını doğurdu. Aynı hastanede doğum yapan ikizlerin bebeklerinin ağırlıkları bile aynıydı. Tek yumurta ikizleri tesadüfi doğumlarına ait özel anları sosyal medya hesaplarından paylaştı

  Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde yaşayan Jill Justiniani ve Erin Cheplak isimli tek yumurta ikizleri oğulları Oliver ile Silas’ı aynı hastanede saat farkıyla doğurdu. Aralarındaki özel bir bağı kutlamak ve çocuklarını aynı anda büyütmek için aynı anda hamile kalan tek yumurta ikizleri şaşırtıcı bir şekilde aynı gün doğum yaptı. Tek yumurta ikizleri çocuklarının aynı yılda doğması için planlama yaptıklarını ancak bebeklerin aynı vücut ölçüleri, ağırlık ve doğum gününe sahip olacağını hayal bile edemeyeceklerini itiraf ettiler.

  SÜRPRİZ OLDU

  2

  People Magazin’de yer alan habere göre kız kardeşlerden birinin doğumu kesin olsa da ikilinin aynı gün doğum yapması herkese sürpriz oldu. Çünkü diğer kız kardeşin doğumu için herhangi bir tarih verilmemişti. Jill'in sezaryeniyle aynı gün, Erin'in suyu beklenmedik bir şekilde geldi. Eşleriyle birlikte doğuma gittiklerini ifade eden Erin, “Dördümüz birlikte bir destek sistemiydik. Güçlü kasılmalarım için oradaydılar, onlar destek vermeden bunu atlatamazdım." dedi.

  kapak1

  Sosyal medyadan aynı hastane odasında paylaşım yapan ikiz kız kardeşler, “Bu bize çok büyük keyif veriyor. Hikayemizi başka insanlarla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler