MAGAZİN

Hadise anne ve babasıyla fotoğraflarını paylaştı! "Bayram demek..."

Ünlü şarkıcı Hadise, annesi ve babasıyla çekildiği fotoğrafları paylaşarak Ramazan Bayramı'nı kutladı. Hadise'nin paylaşımına hayranları beğeni yağdırdı.

Hadise anne ve babasıyla fotoğraflarını paylaştı! "Bayram demek..."

Ünlü şarkıcı Hadise, Instagram hesabından annesi Gülnihal Açıkgöz ile babası Hasan Açıkgöz ile ayrı ayrı çekilen fotoğraflarını paylaştı.

h1

Annesinin bayram nedeniyle hazırladığı yaprak sarma ve tatlıların fotoğraflarını da paylaşan Hadise, takipçilerinin Ramazan Bayramı'nı kutladı.

h2

Hadise paylaşımına "Bayram demek..." notunu yazdı.

h3
Instagram'da 12,6 milyon takipçisi olan ünlü şarkıcının paylaşımı bir saat içinde 130 binden fazla beğeni aldı.

h4


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Ya şunu artık anlayın, şeker bayramı diye bir bayram yok, . Bu bayram oruç tutanların bayramı, Oruç tutmaz benden önce kutlar bayramı . 11 ay islama saldırır, ramazan recep gaffur gibi isimler ile film çekerler İslamın değerleri ile alay ederler ettirirler, . sonra . İyi bayramlar. . Bir düşün bakalım neyin bayramı ne bayramı. . sonra ölünce de camiden kalkar cenazesi , . hoca da sorar nasıl bilirdiniz. . len nasıl bilek adam 50 yıldır islama saldırdı, Peygamberime saldırdı, Müslümanlar ile dalga geçti ayetleri yalanladı. . sonra iyi bilirdik hee oldu iyi bilirsin. sen iyi bilirsin...
Anne ve babasını ziyaret edip, Ramazan Bayramlarını kutlamış. Evet, evlerimizde ikram edilecek tatlı, börek, sarma vs. olur. Bütün bu yazdığın olumsuzlukları bu fotoğraflardan mı çıkardın... Hadise'nin mukaddes dinimize kötü söz söylediği duyulmamıştır. Haa günahı var mıdır...olur,olabilir....O Allah ile onun arasındadır. Günah işleyen sadece o mu vardır!? Ya kardeş, sen çatmaya yer aramışsın. Gücün hadiseye sallamaya mı yetti! Neler var! Gitmiş atasını ziyaret etmiş.Örnek bir davranış olarak alsın onu sevenler de... Sadece oruç tutanın bayramı olsaydı, kurban bayramı da sadece kurban kesen
takma kafana herseyi, kimseyi duzeltemezsin kendinden başka, once kendinden başla..
Ülkemizde, bayram olunca ne hikmet ise, ateist, deist gibi kimseler bile kutluyor. Ancak, bayram, umumi bir şey mi ki? Şimdi, bir Hristiyan'ın veyahut Yahudi bayramlarını kutlaması ne kadar normal karşılanabilir? Yahut, bir Yahudi'nin noel ile ne işi olur? Kaynaşma açısından ateist, deist tarzı kimselerin bayram kutlaması da güzel görülebilir. Ancak, yine de kişi davasına, inandığı değerlere paralel bir hayat sürse daha mantıklı olur. Saygı ayrı, sevgi ayrıdır.
Kaan enişte yolu verince , evin yolunu bulmuş ;)
Geri Dön