MAGAZİN

Hadise'den flaş Reza Zarrab açıklaması! 'Kimse namusumu lekeleyemez'

Ebru Gündeş, "Başka kadınlarla ilişkisi var" diyerek 11 yıllık eşi Reza Zarrab'a boşanma davası açtı. Zarrab'ın yasak aşk yaşadığı kadınlardan birinin Ebru Gündeş'in yakın arkadaşı Hadise olduğu ileri sürülünce jet hızında açıklama geldi. Twitter hesabından açıklama yapan Hadise, "Ramazan gününde bana bunu yaşatanlardan hesabını soracağım" dedi.

Hadise'den flaş Reza Zarrab açıklaması! 'Kimse namusumu lekeleyemez'

11 yıl önce evlendiği Reza Zarrab'a boşanma davası açan Ebru Gündeş, dilekçede eşinin başka kadınlarla ilişkisi olduğunu ileri sürdü. Gündeş'in bahsettiği kadınlardan birinin yakın arkadaşı Hadise olduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

"KİMSE BENİM NAMUSUMU LEKELEYEMEZ"

Yasak aşk iddiasında adı geçen Hadise ise Twitter hesabından açıklama yaptı. İddiaları yalanlayan Hadise, "Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez. Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım" dedi.

ebru-gundes-in-esi-reza-zarrab-la-yasak-ask-14072859_5342_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
Ormandaki ayının parası olsa eminim bizden daha renkli cinsel hayatı olur.
yakışır hadiseye
Ebruyu yıpratmak için yalan haberler o kadar parası olan bi adam hadiseye mi kaldı,saçma sapan yalan üretmekte üstümüze yok ülke olarak,bu konuda en başarılı olanlar önce siyasiler hepsi hemde yarısı gayrısı yok,sonra gazeteciler(bazıları)sonra da sokaktaki insanlar,herkez yöneticilerimizi örnek almış durum da,harika bi toplum olduk..
Geri Dön