MAGAZİN

Hafsanur Sancaktutan: Dedem tarafından istismara uğradım, pedofili bir adamın torunuydum

Son Yaz dizisinin başrol oyuncularından Hafsanur Sancaktutan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, çocukken dedesi tarafından istismara uğradığını açıkladı. "Artık susmak yok” diyen Hafsanur Sancaktutan paylaşımında, "İtiraf ediyorum! Dedem tarafından istismara uğradım. Pedofili bir adamın torunuydum. Kuzenlerim, komşularım, iş arkadaşım tarafından taciz edildim" ifadelerini kullandı.

Hafsanur Sancaktutan: Dedem tarafından istismara uğradım, pedofili bir adamın torunuydum

Ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan, Antalya'da 7 ve 10 yaşındaki kardeşlerin cinsel istismara uğradıklarına ilişkin Elmalı davasında, sanıkların tutuksuz yargılandığının ortaya çıkmasından ardından Instagram'dan bir paylaşımda bulundu. "İtiraf ediyorum" diyen Sancaktutan, kendisinin de bir istismar mağduru olduğunu açıkladı.

"ARTIK SUSMAK YOK ÇÜNKÜ YALNIZ DEĞİLİZ"

Hafsanur Sancaktutan, Instagram hikayesinden yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

h234

"Okuyun bu hikaye çok tanıdık! Susup ayıptır aman duyulmasın diyen herkes! Evet siz de çocuk istismarı yapıyorsunuz. İtiraf ediyorum, benim de hikayem buna benzer! Ben de ifşalasam mı herkesi? Utanırlar mı yaptıklarından?

hafsanur1

Dedem tarafından istismara uğradım, pedofili bir adamın torunuydum. Kuzenlerim, komşularım, iş arkadaşım tarafından taciz edildim. Utanmıyoruz, korkmuyoruz. Yalnız olmadığımızı biliyorum! Kızlar susmayın! Artık susmak yok çünkü yalnız değiliz. Sizler çok değerlisiniz çünkü sizi çok seviyorum."

hafsanur2

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler