Hakan: Muhafız en çok hangi ülkelerde izlendi?

Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu Hakan: Muhafız’ın ikinci sezonun 26 Nisan’da yayınlanacağını duyuran Netflix dizisinin ilk sezonunun en çok hangi ülkelerde izlendiğini de açıkladı.

Hakan: Muhafız en çok hangi ülkelerde izlendi?

Netflix, Hakan: Muhafız'ın ikinci yeni sezonun 26 Nisan Cuma günü gösterime gireceğini ilan etti. Aynı zamanda dizinin ikinci sezonundan ilk görseller de görücüye çıktı.

,Jny0f_-M0UOLLCXtcX4VLw

Aralık ayında yayınlanan Hakan: Muhafız’ın ilk sezonu sadece Türkiye’de değil, dünya çapında büyük ilgi gördü. Öyle ki Kapalıçarşı’da kendi halinde bir halı tüccarıyken İstanbul’u korumak için karanlık güçlere karşı savaşan bir kahramana dönüşen Hakan’ın hikâyesi, dünyanın dört bir yanında, 10 milyonu aşkın kişi tarafından izlendi.

,fQBXec6UnUyq9R2FzwTulg

Peki, dizi en çok nerelerde ilgi gördü? Hakan’ın mistik ve gizemli dünyasının kapısını arayanlar arasında Türkiye’den sonra en çok başta Brezilya ve Meksika olmak üzere, Latin Amerika ülkelerinde seyredildi. Latin Amerika’dan sonra ise en çok Afrika ülkelerinde ilgi gördü.

,Rb_mK-z0lEeMuFp6rFFkig

Bununla birlikte Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi Kanada ve Avustralya’da da heyecan yarattı. Bu iki ülkedeki toplam izlenme oranı Meksika’dakine eşdeğer.

,On5K5f9s5Ee739wxfRU7Ug

Hakan: Muhafız’ın Ortadoğu ve Avrupa’da da hatırı sayılır bir izleyici kitlesi var. Avrupa’da bayrağı Fransa taşıyor. Ardından Almanya geliyor. Sırasıyla İspanya ve İtalya takip ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Kısaca geri kalmış 3.dünya ülkeleri demeniz yeterli Türkiye gibi
Filmi izledim ama gerçekten çok vasattı... Keşke öyle olmasaydı. İstanbul'u kurtaracak muhafız yapmışlar ama daha kendine hayrı yok muhafızın.
ben hayatimda boyle sacma sapan aksiyonlu montajli dizi gormedim. ne yani turk dizisi diye begenecek miyiz? o kadar para kazaniyorlar bir de bunlara olsun ya bizim evlatlarimiz mi diyecegiz hadi ordan..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler