Haluk Levent'in Cem Yılmaz'a mesajı sosyal medyayı salladı! "Açıklar mısın vurgunu?"

Cem Yılmaz'ın son gösterisinde Haluk Levent ile ilgili "Büyük vurgun yakında sinemalarda" dediği iddia edildi. Ekşi Sözlük yazarlarının paylaşımları sonrasında ise Haluk Levent, Twitter hesabından yazdığı mesajda Cem Yılmaz'dan açıklama beklediğini duyurdu.

Haluk Levent'in Cem Yılmaz'a mesajı sosyal medyayı salladı! "Açıklar mısın vurgunu?"

Kurucusu olduğu AHBAP Derneği'yle binlerce kişinin yardımına koşan sanatçı Haluk Levent'in Cem Yılmaz ile ilgili attığı Twitter'dan yaptığı paylaşımlar olay oldu. Cem Yılmaz'ın İstanbul'daki son gösterisini izleyen Ekşi Sözlük yazarları, Cem Yılmaz'ın Haluk Levent'le ilgili imada bulunduğunu yazdı. Haluk Levent ise bunun üzerine Cem Yılmaz'a sosyal medya üzerinden seslendi.

HALUK LEVENT "BÜYÜK VURGUN SİNEMALARDA" İDDİASINA SİNİRLENDİ

Ekşi Sözlük yazarları, ünlü komedyenin Haluk Levent ile ilgili, "Büyük vurgun yakında sinemalarda" dediğini iddia etti. Sosyal medyadaki bu paylaşımların ardından ise Haluk Levent, Twitter hesabından Cem Yılmaz'dan açıklama beklediğini duyurdu.
İddialar üzerine Twitter hesabından açıklama yapan Haluk Levent, "Sevgili Cem Yılmaz. Hepimiz seni çok seviyoruz. 3 ayrı kişi yanlış duymuş olabilir mi? Yanlış oyunu izlemişlerse özür dilerim. Değilse lütfen “yakında” olmadan şimdi tüm ülkeye açıklar mısın “vurgun” u? 1TL'lik var ise şerefim üzerine ülkeyi terk edeceğim. Lütfen yazar mısın." dedi.

"ONA KÖTÜ YAZMANIZ BENİ ÜZÜYOR"

Ancak Haluk Levent'in gece geç saatlerde yazdığı mesaja Cem Yılmaz'dan cevap gelmemesi üzerine, ünlü sanatçı yeni mesajlar paylaştı. İlk yaptığı paylaşımı sildiğini duyuran Haluk Levent, "Canlarım Cem Yılmaz'a soruyu sordum yanıt gelmedi. Twitleri bu şekilde bırakamam çünkü ona kötü yazmanız beni de üzüyor. Sonuçta yılların komedyeni ve iyi sinemacısı. Bu değerler kolay yetişmiyor. Varsa bildiği açıklar umarım. Ya da “yanlış anlamışlar” filan der. Siliyorum twitleri.

haluk

Ben geri vites filan yapmadım. Ya “yanlış anladın Haluk böyle bir şey demedim” derse ne olacak? Sabaha kadar onu yargılamış olacağız. Soruyu sordum . Duymamışsa dostları ona söyleyecektir. Yarına kadar açıklama yapmazsa o zaman hakkımı ararım. Bekleyelim görelim" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Haluk Levent dik dur dik. yahu eziliyorsun adamın altında ha o da adam olsa gam yemyeceğim
Cem Yılmaz Çağdaş laik Atatürkçü Ekremci saygın bir Sanatçıdır. Biryerde Vurgun _Hırsızlık_Adam kayırma var demişse vardır. Katiyyen İftira nedir Bilmez bunun gibiler
efendiliğin adamlığın insanlığın yeter haluk levent.
Ne iyi komedyeni,ne iyi sinemacısı,, Cem Yılmaz hıyar gibi bir adamdır. Ha hıyar ha Cem Yılmaz...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler