MAGAZİN

Haluk Levent'ten Robin Hood açıklaması: Tanıyorum ama isminin açıklanmasını istemiyor

Haluk Levent'ten Robin Hood açıklaması: Tanıyorum ama isminin açıklanmasını istemiyor

Ünlü sanatçı Haluk Levent, gecekondu mahallelerinde yoksul vatandaşların bakkal borçlarını ödeyen ve Robin Hood olarak adlandırılan kişiyle ilgili açıklama yaptı. Levent, "Ben Robin Hood’u tanıyorum. O isterse ismini açıklarım ama istemiyor" ifadesini kullandı.

Kurucusu olduğu AHBAP Derneği'yle yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ve yardımlarla dikkatleri çeken sanatçı Haluk Levent'ten Robin Hood açıklaması geldi.

Birçok gecekondu bölgesinde yoksul ailelerin bakkal borçlarını kapatan ve çok sayıda yardımda bulunan gizemli hayırseverin kimliğinin tekstil sektöründe faaliyet gösteren iş adamı Erdoğan Uludağ olduğu iddia edilmişti.

erdogan

"ROBIN HOOD'U TANIYORUM AMA..."

Haluk Levent, AHBAP Derneği'ne yardım yapan arkadaşı Erdoğan Uludağ'ın Robin Hood olmadığını duyurdu. Haluk Levent paylaşımında, "Sevgili Erdoğan kardeşimiz de bir hayırsever ve o da zaten Robin Hood olmadığını söyledi. Ben ise Robin Hood’u tanıyorum. O isterse ismini açıklarım ama istemiyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
Haluk Levent sen ne zaman iyilik yapmaya başladın ya borçtan kafanı kaşıyacak zamanın yoktu şimdi çıkıp robin hod havaları yapıyosunuz önce kendi borçlarını kapat uçan kuşa borcun vardı ne oldu CHP ye melek görüntüsümü vereceksiniz ya siz yaralı parmağa işemezsiniz bırakın bu işleri kendi kafanızdaki planı kurup halk kahramanımı yaratacaksınız konserlerinde icra memurlarının konser sonrası parana el koymalarını bilirim CHP kimseye yardım etmez bunu ben bir atatürkçü olarak söylüyorum yalan söyleyen namerttir sizlerin böyle yapmasından atatürkçüyüz deyip memleketi soymanızdan AKP doğdu
sen şakamısın ? bunları gercekten yazicak kadar kuculmeyinya Haluk levent hicbizaman kendini bozmadı digerleri gibi hep cizgisinde ilerledi. siz Nihat dogan gibi adamlara alismissiniz !
sen kimsin len Bülent delisi adamın borcu yada borçlu olduğu sana ne.haluk levent sana yardım etmedi heralde bu yüzden konuşuyorsun
@bilent.deli depremzedelere 10 tl bağışladın mı lan sms le konuşuyorsun cır cır
Bizim insanımız ne kadar meraklı bilmeye,görmeye,duymaya. Bırakın merak etmeyi yardıma ihtiyacı olanlar yardımı alsın ve dua etsin Gerçek ve örnek yardım severlik bu Allah o kişiden razı olsun kazancı bol olsun. Yardımları daim olsun .
aciklama sonra varlik fonuna adami devrederler yerler
Geri Dön