MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Harika Avcı'nın 25 yaşındaki eşi İbrahim Öztürk 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı

Harika Avcı'nın 25 yaşındaki eşi İbrahim Öztürk öz babasını satırla yaraladığı gerekçesiyle 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Oğlunun uyuşturucu madde almak için kendisinden para istediğini söyleyen 60 yaşındaki baba Öztürk, parayı vermeyince oğlu tarafından el satırı ile yaralandı, kolu kırıldı ve hastaneye kaldırıldı. Genç adam ise kasten yaralama suçundan tutuklanıp cezaevine gönderildi.

Harika Avcı'nın 25 yaşındaki eşi İbrahim Öztürk 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı

Sinema sanatçısı Harika Avcı 2009 yılında evlendiği menajeri İbrahim Öztürk ile evliliğinde daha önce birçok sorun yaşamış, darp edildiğini söyleyerek defalarca kez mahkemeye boşanma davası için başvurmuştu. Eşini darp ettiği için 2 ay evden uzaklaştırılan Öztürk şimdi babasına kasten yaralama suçundan cezaevinde.

Eşi Avcı ve babası ile annesi tarafından da uyuşturucu kullandığı belirtilen İbrahim Öztürk'ün geçtiğimiz Nisan ayında babası Mehmet Öztürk ile yaşadığı olay şu şekilde anlatıldı:
Baba Öztürk, Oğlunun uyuşturucu madde alacağını bildiği için parayı vermek istemedi ve aralarında tartışma çıktı. Alevlenen tartışma sonrası Öztürk, mutfaktan aldığı el satırı ile babasının üzerine yürüdü. Yere yatırdığı 60 yaşındaki babasının boğazına yapıştı. Araya girmeye çalışan anne Feyza Öztürk de oğlunun hakaret ve darbına maruz kaldı. Ertesi gün tekrar anne-babasının evine giderek yeniden uyuşturucu parası isteyen Öztürk, para vermek istemeyen babasına bu kez daha sert davrandı. Babasına önce kafa atan Öztürk, ardından babasının kolunu kırdı ve evdeki eşyaları yağmaladı.

Olayın ardından Baba Mehmet Öztürk, ambulansla hastaneye kaldırılırken oğlu İbrahim hakkında, "yağma" ve" kasten yaralama" suçlarından dava açıldı. Öztürk, öz babasını satırla yaraladığı iddiasıyla 8 yıl hapis cezasına mahkum edildi.
-
BABA HASTANEYE, OĞLU CEZAEVİNE
İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın sonucu geçtiğimiz günlerde açıklandı. İbrahim Öztürk'ün anne ve babasının şikâyetçi olmamasına rağmen hakkında açılmış çok sayıda darp ve hakaret davası ve bu davalardan aldığı cezaların olduğu kaydedildi. Harika Avcı'nın 25 yaşındaki eşi nitelikli yağma, kasten yaralama suçları kapsamında 8 yıl hapis cezasına çarptırılıp, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler