Harry Potter'daki Dobby geri mi döndü!

Bir kadının güvenlik kameralarına takılan tuhaf bir yaratık sosyal medyayı salladı. Evinin dışında gördüğü şeyin Harry Potter filmlerindeki Elf Dobby'ye olan benzerliği ise kadını ve tüm görenleri hayretler içinde bıraktı.

Amerikalı Vivian Gomez, arka kapısının yakınından çok garip bir şeyin atladığı sırada, araba yolunu izleyen güvenlik kameralarını kontrol ediyordu.
Kameralar, evin yanından yürüyen bu tuhaf yaratığı kaydetmişti.

Kadın, hemen görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. Bazıları bu şeyi, Harry Potter filmlerinden Elf Dobby'ye benzetti.

dobby2-e1560106504915

Ancak, bazı izleyiciler olayın bir şaka olabileceğine inanıyorlardı ve görüntüdeki gizemli "ikinci" gölgeye dikkat çektiler.

Vivian Gomez, videoyu Facebook'ta paylaştı ve şöyle yazdı: "Pazar sabahı uyandım ve bunu fotoğraf makinemde gördüm ve ne olduğunu anlamaya çalışıyorum."

“İlk önce gölgeyi ön kapımdan yürürken gördüm, sonra bu şeyi gördüm… başkaları bunu kameralarında gördü. Diğer iki kamera bir nedenden ötürü bu şeyi seçmedi”.

dobby-e1560106528977

Açıklama ne olursa olsun, birçok Potter hayranı, sevilen karakter trajik bir şekilde "Deathly Hallows" adlı altıncı filmde öldüğü için Dobby'nin olası bir dönüşünü kutlamak için istekliydi.

Maury Wills adlı bir kişi Facebook'ta şöyle yazdı: “Dobby güvende olduğundan emin olmak için geldi!”

Bir Twitter kullanıcısı daha sonra ekledi: “Herkes bunun Dobby olduğu hakkında şaka yapıyor, ancak burada tekrar gece dışarı çıkmamaya karar verdim.”

dobby-fb

Ancak, bazı kartal gözlü Twitter kullanıcıları, videodaki bir aşamada birinin elf benzeri bir kukla kullanabileceğini öne süren iki gölge olduğuna dikkat çekti.

Peki, sizce bu videodaki şey ne? Yorumlarda buluşalım...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Açıklamaya göre Türkiye’deki kayıtlı Suriyeli sayısı bir önceki aya göre bin 122 kişi artarak toplam 3 milyon 606 bin 737 kişi oldu. Bu kişilerin 1 milyon 953 bin 126’i erkeklerden, 1 milyon 653 bin 611’si ise kadınlardan oluşuyor. Türkiye’deki Suriyelilerin %46,1’i 0-18 yaş Aralığında
MONTAJ
efendisi dobby e 3 lü verdi :D
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler