Hazal Filiz Küçükköse'den eski eşi Tuan Tunalı'ya olay sözler

Oyuncu Hazal Filiz Küçükköse anlaşmalı olarak ayrıldığı eski eşi Tuan Tunalı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Hazal Filiz Küçükköse ayrıca evliliğe yeşil ışık yaktı.

Hazal Filiz Küçükköse'den eski eşi Tuan Tunalı'ya olay sözler

Şu sıralar Ezgi Mola’nın sevgilisi Mustafa Aksakallı’nın ortağı olan işletmeci Alp Güler ile aşk yaşayan Hazal Filiz Küçükköse eski eşi için şaşırtan sözler söyledi.

Bir alışveriş merkezinde görüntülenen Hazal Filiz Küçükköse gazetecilerin evlilik soruları üzerine, "Bence evlilik çok özel bir kurum. İnsan kendini hazır hissettiği zaman doğru zamanda doğru kişiyle neden olmasın" dedi.

hazal-filiz-kucukkose-den-can-tunali-ya-o-nun-miadi-doldu-13971711

Güzel oyuncu, eski eşinin kendisi hakkında söylediği 'Hakkımı helal etmiyorum' sözlerinin hatırlatılması üzerine ise şaşırtan bir karşılık verdi.

Küçükköse yanıtında "Bunun üzerine çok konuşmak istemiyorum. Miladı doldu, son kullanma tarihi geçti... Konuşacak bir şeyim kalmadı. Miladı dolmuş, bitmiş kapanmış bir mevzu" dedi.

Hazal Filiz Küçükköse ile Tuan Tunalı dizi setinde tanışıp 6 yıl önce evlenmişti. Çift, 2018 yılının nisan ayında anlaşmalı olarak boşandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
aynı kara sevdadaki karekterde biri sanki
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler