Healthnet sağlık uzmanları corona virüs gündemini ele alıyor

Türkiye’nin ilk ve tek Sağlıklı Yaşam Uzmanları Ajansı Healthnet, bünyesinde yer alan diplomalı sağlık uzmanlarıyla Corona gündemini değerlendirmek ve bu dönemde sağlıklı yaşama dair öneriler paylaşmak amacıyla Healthnet Canlı Sohbet’i başlattı.

Healthnet Kurucusu ve Ajans Başkanı Çağlar Gözüaçık’ın moderatörlüğünde gerçekleşen Healthnet Canlı Sohbet, her Salı ve Perşembe günleri 19.30’da Healthnet Instagram hesabından canlı olarak yayınlanıyor.

Corona ve Fazlası
Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Oğuz Özyaral

Healthnet Canlı Sohbet, ilk yayınını 24 Mart tarihinde Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı ve Öğretim Üyesi Prof. Dr. Oğuz Özyaral ile gerçekleştirdi. Aynı zamanda Healthnet’in Sağlıklı Yaşam Uzmanları arasında yer alan Prof. Dr. Oğuz Özyaral, Corona virüsü ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

Corona virüsünden korunmak için yapılması gerekenler, virüsün yarattığı toplumsal panik ve endişeye karşı alınacak önlemler, virüsün etkisini yitirme süresi, doğru haber kaynakları gibi pek çok konuya değinen Prof. Dr. Oğuz Özyaral, evde kalmanın önemini vurguladı.

Sürdürülebilir Hayat Becerisi Kazanmak Üzerine
Yemek Tarihçisi Nazlı Pişkin

Healthnet Sağlıklı Yaşam Uzmanlarından Yemek Tarihçisi Nazlı Pişkin, Healthnet Canlı Sohbet’in ikinci bölümünde Çağlar Gözüaçık ile Corona döneminde sürdürülebilir hayat becerileri kazanmak üzerine konuştu.

Nazlı Pişkin Healthnet Canlı Sohbet Tanıtım

Nazlı Pişkin, sosyal izolasyon sürecinin bireylerin sosyal yaşantısını ve psikolojisini etkilediğini, sürdürülebilir hayat becerisi kazanmak için sevgi ve dayanışmanın önemli olduğunun altını çizdi.

Evde Kilo Almamak Mümkün mü?
İç Hastalıkları ve Metabolizma Uzmanı Dr. Ayça Kaya

31 Mart tarihinde gerçekleştirilen Healthnet Canlı Sohbet’te, Healthnet Sağlıklı Yaşam Uzmanı Dr. Ayça Kaya ile ‘’Evde kilo almamak mümkün mü?” sorusuna yanıt arandı.

Ayça Kaya Healthnet Canlı Sohbet Tanıtım

Uzm. Dr. Ayça Kaya, evden dışarı çıkamayan ve bu nedenle kilo alma endişesi taşıyan bireyler için tavsiyelerde bulundu.

Çağlar Gözüaçık Healthnet Canlı Sohbet’in bir sonraki bölümünde Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Murat Aksoy’u konuk edecek. Corona döneminde sağlıklı ve mutlu bir yaşama dair önerilerin yer aldığı Healthnet Canlı Sohbet, her Salı ve Perşembe günü 19.30’da Healthnet Instagram hesabında!

Healthnet Hakkında:

Healthnet Sağlıklı Yaşam Uzmanları Ajansı, networkünde yer alan Doktor, Eczacı, Diyetisyen, Psikolog, Spor Eğitmeni, Hemşire, Şef ve Bütünsel Sağlık Uzmanları ile markalara özel sağlıklı yaşam kampanyaları ve iletişim projeleri hazırlıyor.

Healthnet, markaların ‘toplumsal fayda’ algısını güçlendirerek, dijital mecralar üzerinden, markaların en etkili sağlıklı yaşam uzmanlarıyla tanıtılmasını ve iletişim mesajlarının uzmanlar aracılığıyla hedef kitlelere aktarılmasını sağlıyor.

Özellikle Corona döneminde bünyesinde bulundurduğu uzman gücünü kullanarak hem topluma hem de markalara maksimum faydayı sağlamak adına canlı yayınlar, TV program katılımı ve bilinçlendirme çalışmalarına imza atıyor.

Ayrıca Healthnet, ‘Corona Döneminde Eğitim ve Gelişim Fırsatları’ çatısı altında şirket çalışanlarının verimini arttırmak amacıyla online eğitimler düzenliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler