Her Yerde Sen dizisinde olay banyo sahnesi! Yarı çıplak görünce...

Fox ekranlarının yeni aşk ve gençlik dizisi Her Yerde Sen son bölümündeki banyo sahnesi ile sosyal medyanın diline düştü. Demir'in kaslı vücudunu diline dolayan Selin'in tepkisi en çok konuşulanlar arasına girdi.

Her Yerde Sen dizisinde olay banyo sahnesi! Yarı çıplak görünce...

Her Yerde Sen dizisi Fox TV'nin en yeni dizilerinden biri oldu. Sımsıcak, eğlenceli ve komik senaryosu ile daha ilk bölümden izleyiciden tam not alan dizinin bir sahnesi ise sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi bile.

her-yerde-sen-4844-galeri-resim-608-we7r

Başrollerinde genç yetenekler Furkan Andıç ve Aybuke Pusat'ın olduğu, aynı evde yaşamak zorunda kalan ikilinin başından geçenlerin anlatıldığı dizi yaz aylarının en iddiaları dizileri arasına hızlı bir giriş yaptı.

screen-shot-2019-06-25-at-23-9OZo

28 Haziran cuma akşamı 3. bölümü ile ekrana gelecek dizinin son bölümünde yaşananlar ise çok konuşuldu sosyal medya banyo sahnesi ve Selin'in Demir'e verdiği ayar ile çalkalandı.

screen-shot-2019-06-25-at-23-rRVE

SAHNEDE NELER YAŞANDI?

her-yerde-sen-4839-galeri-resim-14a-0rZn

Aynı evde yaşamak zorunda olan Selin ve Demir her ne kadar birbirlerinden hoşlanmıyor gibi davransalar da aslında ilk görüşte birbirlerinden etkilendiler. Demir'in banyoda olduğunu bilmeyen Selin kapıyı çalmadan içeri dalında Demir'in pek de uygun olmayan bir halde yakaladı.

her-yerde-1-TCeB_cover

Selin, olayın şaşkınlığı içerisinde hiç bir şey görmedim diyerek gözlerini kapatsa da Demir'in kaslı vücuduna bakmaktan kendini alamadı. Sizin orada kapı yok mu diyerek Selin'e çıkışan Demir ise aldığı ayar ile banyoda kalakaldı. Ben senin bu halini görmek zorundayım, ne o öyle her yerin kas diyen Selin artık kadınlar kas değil zeka arıyor diyerek son golü de Demir'e attı.

her-yerde-sen-4844-galeri-resim-7f3-FAR3

Selin'in kendisinden etkilendiğini hisseden Demir ise bozuntuya vermeden banyodan çıkar. Dizinin bu bölümü ise birçok izleyici tarafından Erkenci Kuş'un Can Yaman'ı na gönderme olarak yorumlandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
Nerede rütük bu nedir ahlak li dizi kalmamış zaten ne beklenir
izleme kardeş o zaman
@ajanmert6 çocuğun varsa eğer ona da öyle söylersin. izleme dersin. Eğer böyle yayınlara tepki gösteriliyor ise bu çocukları psikolojik gelişimlerini olumsuz etkilememesi için. Maalesef ekranlardaki gerek içki, gerek sigara, gerek lüks yaşam özentileri ve gerekse bu şekilde cinsellik içerikli yayınlar nedeniyle henüz ilköğretim çağındaki çocuklar özenti duyuyorlar. Tabi düşünceli bir ebeveyn değilseniz bu yorumumu ciddiye almayabilirsiniz.
boyle bir dizi mi var bilmiyorum. izlemiyoruz bu kadar. rahatsız olan da izlemesin
@ajanmert6 porno yayınlasınlar ozaman. isteyen izler, istemeyen izlemez.
reyting için herşeyi yaparlar
furkan adamsın dostum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler