Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Herkesi şaşırttı! Birlikte olduğu erkeklerin penisini ölçmek için koluna cetvel dövmesi yaptırdı

  Sosyal medyanın popüler isimlerinden biri olan model Tracy Kiss, 70’den fazla dövmesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dövmelerinin hayatının bir parçası olduğunu dile getiren Kiss, bileğinde bulunan bir dövmesinin anlamını söylediğinde büyük şaşkınlık yarattı. Kiss, bileğinde cetvel bulunduğunu ve birlikte olduğu erkeklerin penisini ölçmek için bu cetveli kullandığını söyledi.

  Sosyal medyanın popüler modellerinden Tracy Kiss, son yaptırdığı dövmesiyle kullanıcıların ilgi odağı olmayı başardı. Vücuduna 72. dövmesini yaptıran Kiss, bu sefer oldukça farklı bir tasarım seçti. Kiss, penis boyutlarını ölçmek için serçe parmağından dirseğine kadar uzanan bir cetvel yaptırdı. Noktalardan oluşan dövmesini sevdiğini dile getiren Kiss, “Hayatımın her alanında bana yararlı olacağını biliyorum” dedi.

  SOSYAL MEDYA ŞOKE OLDU

  kapak cetvel

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü Kiss’in fikrini yaratıcı bulduklarını ve daha önce kimseda karşılaşmadıkları bir dövme olduğunu söyledi. Dövmesinin kendi fikri olduğunu dile getiren 34 yaşındaki model, “Bu dövmeyi kişileri yargılamak ya da kıyaslamak için yaptırmadım. Bu deyatı bilmek beni heyecanlandırıyor. Doğru ya da yanlış; daha iyi veya daha kötü olduğunu düşünmüyorum. Bu tamamen rahat hissetmekle ilgili” dedi.

  2

  Dövmesini yapan sanatçının ilk olarak şaşırdığını dile getiren Kiss, “Serçe parmağımdan dirseğime kadar uzanan bir mezura yaptırmak istediğimi söylediğimde sanatçı bir kaşını kaldırdı. Ancak kısa sürede inç cinsinden aralıklı bir ölçüye sahip oldum” diye konuştu.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler