Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Göğüslerinin ziyaretçileri rahatsız ettiği söylendi! Kıyafeti nedeniyle yetkili kişilerin sabrını taşırdı

  Whitney Paige Venable adlı bir sosyal medya kullanıcısı kıyafeti nedeniyletemiz hava almak için gittiği parkın yetkililerinden uyarı aldığını dile getirerek şaşırttı. Genç kadından parktaki diğer ziyaretçilerin göğüslerinden rahatsız olduğu söylenerek spor sütyeninin önünü kapatması istenildi. Olayı sosyal medyadan ifade eden Venable, “Spor sütyenimin üzerine başka bir üst giymek sorunda kaldım” diyerek anlattı.

  Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde yaşayan Whitney Paige Venable, Orlando’daki tema parka giderek arkadaşıyla temiz hava almak istedi. Parka giderken beyaz spor sütyeni ve yeşil bir tayt tercih eden Venable, kıyafeti nedeniyle park yetkililerinden uyarı aldığını dile getirdi. Sosyal medyada yaşadığı durumu anlatan Venable, “Burada birçok insanın spor sutyen görünümlü üstler giydiğini görmeme rağmen görünüşe göre daha uygun bir üst giymem gerekiyor. Dış görünüşüm nedeniyle cinsiyetçi yorumlara maruz kalıyorum. Bu yaşadığım ilk değildi” dedi.

  “KENDİMİ AŞAĞILANMIŞ VE UTANMIŞ HİSSETTİM”

  kapak spor sütyen

  Parkta arkadaşıyla beraber dolaştığı sırada yetkililerin yanına gelerek büyük göğüsleri nedeniyle diğer ziyaretçilerin rahatsız olduğunu ve üzerini kapatması gerektiğini söyledi. Kendisini aşağılanmış ve utanmış hissettiğini belirten Venable, “Daha küçük göğüslü kadınlar istediklerini giyebiliyor. Ancak ben giydiğim zaman çok büyük sorunlar oluşuyor. Bu duruma anlam veremiyorum” diye konuştu.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler