Huawei Watch GT 2 ile hayatın nabzını tut

Sağlık herkes için önceliklidir. Siz de nabız sorunları yaşıyor ancak sağlığınıza önem veriyorsanız ve bazı hastalıkların önceden verebildiği sinyalleri zamanında yakalamak istiyorsanız, Huawei Watch GT 2’yi kolunuzdan #HiçÇıkartma ’yın ve sağlıklı bir yaşam sürün!

Huawei Watch GT 2 ile hayatın nabzını tut

WATCH GT 2 İLE SINIRLARI AŞIN

İnsan vücudu bazı rakamlarla bizlere bazı hastalıklara dair sinyaller verebiliyor. Bu sinyaller bazen çok ciddi hastalıkların habercisi olabiliyor; o sinyallerden biri nabızdan başkası değil. HUAWEI mühendislerinin çalışmalarının son ürünü olan Watch GT 2, üzerinde bulunan optik kalp atış sensörü vasıtasıyla bileğinizden kalp atış hızınızı ölçüyor ve kaydediyor. Ancak Watch GT 2’nin yaptıkları sadece bununla da sınırlı kalmıyor.

kalp

ACİL DURUMLARDA HABER VERİR

Kalp atış hızının yani nabzın 50 bpm’in altına düşmesi ya da 100 bpm’in üzerine çıkması çoğunlukla kabul edilemez bir durumdur ve böyle durumlar vücuttaki acil bir sorunun habercisi olabilir. Ancak nabız ölçmek geleneksel yöntemlerle pek pratik olmadığı için bu sorunu önceden anlamak zordur.

Watch GT 2 ise bu işi kolaylıkla yapar ve eğer nabzınız 10 dakikadan fazla bir süredir 50 bpm’in altında kaldıysa size acil bir uyarı mesajı gönderir. Hatta tüm bunları sahip olduğu 5 ATM suya dayanıklılık sertifikasıyla siz yüzerken dahi yapar. Su, onu sizin için çalışmak için engelleyemez!

aktivite

NABZINIZI DÜŞÜRÜRKEN DE WATCH GT 2 YANINIZDA

Uzmanlar, hızlı bir nabzı normal atış hızına döndürmek için egzersiz yapmanın olumlu etkileri olduğu konusunda hemfikir. Eğer 100 bpm’in üzerinde atan bir nabzınız varsa kısa bir yürüyüşe çıkmanız ya da birkaç adım atmanız size kendinizi iyi hissettirecektir. Ancak yürüyüşe çıkarken de HUAWEI Watch GT 2’nizi #HiçÇıkartma ’nıza gerek yok.

Zira yürüyüş yaparken de sizin yerinize yürüyüşünüzü kaydedecek, adımlarınızı sayacak, yaktığınız yaklaşık kaloriyi hesaplayacak bir asistana ihtiyacınız olacak. O asistanınız kolunuzda olduğu müddetçe hazır bir şekilde sizi bekliyor olacak.

s

WATCH GT 2 İLE ŞARJ ETMEYİ UNUTUN

Tüm bu yeteneklere sahip olan bir akıllı saattin pil ömründen beklentiniz birkaç gün ile sınırlı olabilir. Ancak yanılıyorsunuz!... Watch GT 2 kolunuzdan #HiçÇıkartma ’dan tam iki haftaya kadar pil süresi sunuyor. Böylece, eğer kolunuzda bir Watch GT 2 varsa sağlığınızı kontrol altına alırken bir de şarj sorunu yaşamanıza gerek kalmıyor.

Ürünailesi

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
1500 lira çok fazla 500 falan yapın alalım
hakikaten cok yani
Adamlar üretiyor bizde parasını konuşuyoruz biz konuşuruz onlar yapar ne de olsa Avrupa kıskanıyor bizi
@sabun_10100 sizde 1500 tl ye nutuk satın dimi tüm paranızı heykellere yatırın put cular sizi.
o para etmez
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler