MAGAZİN

Hull City'yi izlemeye giden Acun Ilıcalı'yı sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya yalnız bırakmadı! Şeyma Subaşı'nın ise...

Acun Ilıcalı takımı Hull City'nin maçını izlemek için stadyumdaydı. Acun Ilıcalı'ya genç sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ve eski eşinin kardeşi Kübra Açıl da eşlik etti. Maçtaki kareler sosyal medyada gündeme geldi. Kübra Açıl'ın bir dönem futbol oynayan eşi Merthan Açıl'ın da Acun Ilıcalı'nın yeni projelerinde yer alma ihtimali de sosyal medyada konuşuluyor.

Hull City'yi izlemeye giden Acun Ilıcalı'yı sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya yalnız bırakmadı! Şeyma Subaşı'nın ise...

Championship takımlarından Hull City'yi satın alan Acun Ilıcalı takımının Everton ile oynadığı FA Cup karşılaşmasını tribünden takip etti. Acun llıcalı'yı maç sırasında geç sevgilisi Ilıcalı Ayça Çağla Altunkaya yalnız bırakmadı.

1

Acun Ilıcalı'nın yanında destek için dikkat çeken bir isim daha vardı. Şeyma Subaşı’nın kardeşi Kübra Açıl da Hull City'nin, FA Cup maçını izlemek için İngiltere'ye gitti. Eski eniştesiyle iyi olduğu bilinen Açıl maçı Ilıcalı ve sevgilisinin yanında izledi.

2

ŞEYMA SUBAŞI'NIN KARDEŞİYLE YAKINLAR

Kübra Açıl geçtiğimiz yaz da ikiliyle birlikte Yunanistan'a tatile giderek herkesi şaşırtmıştı. Subaşı'nın bu konuda tavrının ne olduğu ise bilinmiyor. Acun Ilıcalı ve Subaşı son dönemde kızları Melisa'nın kimde kalacağı konusunda sorunlar yaşıyordu.

KÜBRA AÇIL'IN EŞİ DE ACUN ILICALI'NIN PROJELERİNDE YER ALABİLİR

Kübra Açıl'ın eşi Merthan Açıl da uzun süre futbol oynamıştı. Adanaspor, Kasımpaşa ve Erzurumspor gibi takımlarda forma giyen Merthan Açıl'ın eski bacanağı Acun Ilıcalı'nın futbol projelerinde yer alması bekleniyor. Kübra Açıl, eşi Merthan Açıl ile dün akşam oynanan Hull City-Everton maçını izledi.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler