İBB’nin Twitter hesabı, İmamoğlu, Yavaş, Soyer ve Akşener’i takipten çıkardı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin resmi Twitter hesabı, Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) seçimlerin ve mazbatanın iptaline yönelik kararının ardından, Ekrem İmamoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener, Mansur Yavaş ve Tunç Soyer’i takipten çıkardı ve YSK’nın kararını paylaşan Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Üyesi ve İBB Genel Sekreteri Hayri Baraçlı’yı retweet’ledi.

İBB’nin Twitter hesabı, İmamoğlu, Yavaş, Soyer ve Akşener’i takipten çıkardı

YSK’nin İstanbul’da seçimlerin tekrarlanmasına yönelik karara imza atmasının ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin resmi twitter hesabında dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

Daha önce takibe alınan Akşener, Yavaş, Soyer ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, YSK’nin kararının ardından takipten çıkarıldı. İBB hesabından YSK’nın kararını paylaşan Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Üyesi ve İBB Genel Sekreteri Hayri Baraçlı’nın paylaşımı ise retweet’lendi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
chp , kirli oyunu açığa çıkmış gibi çırpınıyor.. oysa aldığın oy helal ise, katakulli yoksa zaten yine aynı oy sayısıyla halk seni seçecektir, niye panikliyorsun....ama sen "" biz kumpası kurmuş , seçimi kazanmıştık "" diyorsan o zaman da sonuçlarına katlanacaksın..
Valla benim bildiğim Akp seçimi kazanana kadar tekrarlatır ...
hırsızlığınıza dur dediği için bu adam zorunuza gitti ama yine geleceğiz merak etmeyin
Tekrar seçime gerek yok bence. Cumhurbaşkanımız bir isim atasın o yönetsin İstanbul’u. Çünkü kaybederlerse tekrar seçim olabilir.Ak partinin kazandığı seçimler halkın iradesi ama kaybettiği seçimlerde kesinlikle bir şeyler dönüyor. Aynı zarfa giren İlçe Belediye Başkanlıkları ve Belediye meclisi üyeliklerinde sıkıntı yok ama Büyükşehir seçiminde usülsüzlük var. Tam komedi.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler