İBB ve İmamoğlu'nu etiketleyerek paylaştı! Sosyal medya saçları elektriklenen çocuğu konuşuyor

Bir Twitter kullanıcısının, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu da etiketleyerek yaptığı ve parklardaki bir şikayetini dile getirdiği paylaşım sosyal medyada büyük beğeni topladı. Paylaşıma İmamoğlu ve İBB resmi hesabından da yanıt geldi.

Twitter'daki "locksmithcrypto" isimli kullanıcı İBB ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu da etiketleyerek "Sevgili @istanbulbld @ekrem_imamoglu şu parklara bi el atsanız? Bu plastik işi olmuyor. Emin olun hem çocuklar hem de ebeveynler bu çarpılma olayından müzdarip. Biliyorum çok zor birşey ama yiğenim uzaylı gibi dolaşıyor:) Elektrik zamlarına karşı istesek de tasarruf edemiyoruz" diyerek bir video paylaştı.

Görüntülerde; parktaki bir kaydıraktan kayan çocuğun o sırada saçlarının elektriklendiği ve kabardığı görülüyor.

İMAMOĞLU YANIT VERDİ

İBB Başkanı İmamoğlu, kullanıcının bu paylaşımını alıntılayarak, "Haklısınız, ben de plastik oyun gruplarına karşıyım. Minik delikanlı da tüm İstanbul’un enerji ihtiyacını karşılayacak potansiyele sahip. Maşallah." yanıtını verdi.

ab

İBB'DEN DE YANIT GELDİ

İBB'nin resmi hesabı ise kullancıya yanıt olarak, "Merhaba, Ekteki görselde olduğu gibi konumu haritadan işaretleyip paylaşmanızı veya tam adres mahalle, cadde/sokak ve kapı numarası rica ederiz." açıklamasını yaptı. Kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alan bu diyalog, Twitter'da günün en çok konuşulanları arasında girdi ve birçok kullanıcı aynı şekilde paylaşımlar yaptı.

aaa


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
İstanbul'un bütün işi gücü bitti sıra goy goya geldi.
gerçekten o oyuncaklarda çocuk oynatan bilir, hele çocuğun üzerinde plastik karışımı pantalon varsa, çatur çutur ses çıkararak oynar dokundun mu sende nasibini alırsın elektrikten???? yerlerde kullanılmış lastikten karo yapıp döşüyorlar çocuğun üstü başı simsiyah, güneşli bir günde de bitmeyen bi lastik kokusu. bu plastikleri kullanarak çok ucuza imal ediyorlar ama çok pahalıya satıldığından kimse daha sağlikli malzeme kullanmak istemiyor
Adam park alanlarını satıyor. Bi yandan da sevimli çocuğu oynuyor. chp trolleri de bunu yiyor. iki yüzlü müdefa-i fırıldak!
tevfik bey oralardami bu parklar onlarin zamaninda boyle degildi 6 ayda bu hale geldi demeycekmi gulmeyecekmiyiz yine
Ben de karşıyım demekle olmuyor o işler, vatandaş bir isteğini dile getirmiş komiklik yapmak (!) çözüm değil.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler