İbrahim Tatlıses'in akrabasının 4 aylık bebeğine domuz gribi teşhisi

İbrahim tatlıses'ın Şanlıurfa'da yaşayan akrabası Mehmet Enver Tatlı'nın 4 aylık bebeği Celile Tatlı, domuz gribi hastalığına yakalandı.

İbrahim Tatlıses'in akrabasının 4 aylık bebeğine domuz gribi teşhisi

İbrahim tatlıses'ın Şanlıurfa'da yaşayan akrabası Mehmet Enver Tatlı'nın 4 aylık bebeği Celile Tatlı'ya hastanede H1N1 virüsü tanısı konuldu. Celile bebek, yoğun bakım ünitesine alındı.

VÜCUDUNDA DOMUZ GRİBİ VİRÜSÜNE RASTLANDI

Şanlıurfa'da 4 ay önce dünyaya gelen Celile Tatlı, geçen 15 Ocak günü rahatsızlanınca ailesi tarafından tedavi için Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne götürüldü. Burada doktorlar tarafından muayene edilen Celile bebeğin tetkiklerinde vücudunda domuz gribi olarak bilinen H1N1 virüsüne rastlanınca hemen hastanede tedaviye alındı.

"BAŞKA ÇOCUKLARDAN KAPTI" İDDİASI

Bebeğin babası Mehmet Enver Tatlı, hastanede başka çocuklar ile birlikte aynı yatakta yatırıldığı için virüsü kaptığını iddia ettiği bebeğinin farklı bir hastaneye sevk edilmesini istedi. Ancak, bebeğin durumu ve başka hastanelerde yer olmadığı için Celile bebek, yoğun bakım ünitesine alındı.

KARANTİNA ALTINDA

Hastane yetkilileri ilk gelişinde virüsün tespit edilerek tedavisine başlanan bebeğin halen yoğun bakım ünitesinde karantina uygulamasında olduğunu kaydetti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
ola etmeyin eylemeyin, öyle bir başlık atmışsınız ki sanki İbrahim Tatlıses domuz gribi olmuş..
Geçmiş olsun küçücük bebeğe.. Allah herkesin evladını korusun : (
İBO AKILLI ADAM OLSAYDI YURT DIŞINA GÜÇ EDERDİ.....SAVAŞINA ORADA DEVAM EDERDİ.....VAHŞİLER SANATÇILARI BİR BİR VURUYOR.....
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler