İçerde dizi finali incelemesi: Büyük finalde Celal'den inanılmaz ters köşe!

İçerde bu akşam dizi finalini gerçekleştirdi. Büyük final formatında yayınlanan İçerde finali, izleyicilerini yine ekrana kilitlemeyi başardı. Dizinin büyük finali, beyazperdeden biletli olarak, yani film formatında gösterime girdi. İçerde dizisi büyük final, dizinin diğer bölümleri gibi izleyicileri ters köşeye yatırmayı başardı! İçerde dizisinin büyük final incelemesini ve final bölümü izleme linkini haberimizden takip edebilirsiniz.

İçerde dizi finali incelemesi: Büyük finalde Celal'den inanılmaz ters köşe!

İçerde, bu akşamki yeni bölümüyle final bölümünü gerçekleştirdi. Sarp, Celal’i tutuklamış olsa da onu hapse koymak o kadar kolay olmadı. Final bölümünde, tüm yaşananlara tanık olan Davut, son şansını kullanarak büyük kaçırma planını harekete geçirdi. Her şeyden habersiz olan Yılmaz Ailesi sonunda bir araya geldi. İçerde büyük finalde, Füsun, oğulları Sarp ve Umut’a kavuşmanın sevincini yaşarken Umut ise vakit kaybetmeden Eylem’e evlilik teklifi yapmak için hazırlıklara başlamıştı. Lakin bu mutlu anı, intikam için geri dönen Celal ortadan ikiye böldü. Celal, hikayenin başladığı noktaya geri dönerek dizi finalinin sonunu hazırladı. Yılmaz Kardeşlerden biri yine elinde, tutsak. Sarp, büyük finalide Umut'u kurtarabilmek adına resmen zamanla yarıştı. Böylece, Celal ile Yılmaz Kardeşler arasında son hesaplaşma yaşandı.

İÇERDE BÜYÜK FİNALDE CELAL'DEN HERKESİ ŞAŞIRTAN TERS KÖŞE!

İçerde büyük final bölümünde, herkes Sarp veya Mert'ten bir kişinin öldürüleceğini ve final sahnesinin de oldukça duygusal bir senaryo ile hazırlandığı söyleniyordu. Fakat, İçerde final bölümünde Sarp veya Mert'ten kimse öldürülmedi, Celal kendisini asarak intihar etti.

İÇERDE DİZİ FİNALİ İZLE

İçerde büyük finalden önce; Celal, Yılmaz Kardeşlerin birbirlerini bulduklarını öğrenmişti. Bu gerçek karşısında öfkeden deliye dönen Celal, ona oyun oynayan Sarp ve Mert'ten intikamını almaya kararlıydı. Celal, işini bu sefer şansa bırakmaz ve Yılmaz Kardeşleri elinden kaçırmamak için onları sabırla adım adım tuzağına çekti. Büyük finalde ise, gözler büyük gerçeği henüz bilmeyen Eylem’e çevrilir. İçerde dizisinde, Eylem’in, Mert’in aslında Umut olduğunu öğreneceği an heyecanla beklendikten sonra, Sarp da Yusuf Müdür’ü öldürmediğini kanıtlamanın bir yolunu keşfetti. Bu esnada sezon finalinde, çiftlik evinden kaçan Yeşim ise sürpriz birinden beklenmedik bir anda yardım istedi.

SARP, UMUT’U İKİNCİ KEZ KAYBETMEMEK İÇİN ZAMANLA YARIŞACAK!

Ekran başındakileri ters köşe hamleleriyle soluksuz bırakan İçerde dizisinde intikam almaya yeminli Celal’in, Umut’un en mutlu gününde karşısına çıktığı an izleyicileri diken üstünde tutacak. Eylem’e evlenme teklifi etmek üzere lunaparka götüren Umut, hayatının en mutlu anında sürpriz bir gelişmeyle sarsılacak. Eylem’e silah doğrultulduğunu fark etmesiyle Celal’in orada olduğunu gören Umut, yeniden Celal’in eline düşecek. Kardeşini kurtarmak için Celal’in peşine düşen Sarp, zamanla yarışırken ekran başındakiler ise büyük bir heyecan ve merakla “Yılmaz Kardeşler’den biri ölecek mi?” sorusunun cevabını bekleyecek. İki tarafın, birbirlerini yok etmek üzere son kez karşı karşıya geldiği büyük hesaplaşma, ‘İçerde’ tarihine damgasını vuracak.

Büyük Final bölümüne kadar ekran başındakileri ters köşe hamleleriyle soluksuz bırakan ‘İçerde’de intikam almaya yeminli Celal’in, Umut’un en mutlu gününde karşısına çıktığı an izleyicileri diken üstünde tutmayı başardı. Eylem’e evlenme teklifi etmek üzere lunaparka götüren Umut, hayatının en mutlu anında sürpriz bir gelişmeyle sarsılacak. Eylem’e silah doğrultulduğunu fark etmesiyle Celal’in orada olduğunu gören Umut, yeniden Celal’in eline düşecek. Kardeşini kurtarmak için Celal’in peşine düşen Sarp, zamanla yarışırken ekran başındakiler ise büyük bir heyecan ve merakla “Yılmaz Kardeşler’den biri ölecek mi?” sorusunun cevabını bekleyecek. İki tarafın, birbirlerini yok etmek üzere son kez karşı karşıya geldiği büyük hesaplaşma, İçerde dizisinin final bölümüne damgasını vurdu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler