İçtiği sudan alkol çıkan minik Masal: “Çok korktum, öleceğimi sandım"

İstanbul Büyükçekmece’de sınavda içtiği su şişesinin içinden alkol çıkan 8 yaşındaki İstanbul Masal Oktay, “Çok korktum. Öleceğimi sandım. Kolonya sandım ben ama dedem ‘rakı’ dedi” diye konuştu.

Büyükçekmece’de akıllara durgunluk veren bir olay yaşanmıştı. İddiaya göre, üstün zekalı öğrencilerin girdiği BİLSEM sınavına giren 8 yaşındaki İstanbul Masal Oktay’ın içtiği suyun içinden alkol çıktı. Yaşanan olay üzerine gerekli yerlere şikayette bulunan dede Hayrettin Avcı, firmadan ve bayiden davacı olduğunu söyledi.

'ÇOK KORKTUM, ÖLECEĞİM SANDIM'

Yaşanan olayı anlatan minik Masal, çok korktuğunu ve öleceğini sandığını belirtti. İstanbul Masal Oktay, “Ben gittim sınavdan önce içtim. Öğretmenin odasındaydım. Fazla içmedim. Kolonya sandım. Gittim dedeme. Öğretmen ‘Çocuğa ne içirdiniz’ dedi. Dedem kokladı ve rakı olduğunu söyledi. Çok korktum. Öleceğimi sandım. Kolonya sandım ben ama dedem ‘rakı’ dedi. Hala biraz canım acıyordu. Boğazıma kadar geldi korkuyordum ama sınavımı bitirdim. Çok önemli bir sınavdı. Annem söylemişti bunu” diye konuştu. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Okula rakı getirmişse pislik öğretmen en agır şekilde cezalandırılmalı..fakat 8 yaşında muhtemelem 2.sınıf ögrencisi, cok çok onemli bir sınavdı bu diyor..ne sınavi bu kardeşim? amaçları ne acaba? Tazminat falan mı koparmak istiyorlar?
öğretmenle ne alakası var. olay Zaten ortaya çıktı satan market yanlışlıkla satmış çocuğun aileside dava açtı
bilsem diye bursluluk sınavı. yetenek ve zeka yüksek öğrenciler arasında yapılıyor. yeğenim de girdi ordan öğrendim bende.
Ne Cezami Bu Mukaddes Firmaya Odul Verilmeli 50 kurusluk su Sisesine Nimeti koymuş..
deden kaçak rakıyı koydu şişeye unuttu tabii
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler