Instagram kullananların acilen takip etmesi gereken 10 fevkalbeşer hanımefendi

Ecnebilerin "eye candy" (göz şekeri) diye tanımladığı, güzel olduğu kadar da sempatik tavırlarıyla dikkati çeken 10 fevkalade hanımefendisi.

Instagram kullananların acilen takip etmesi gereken 10 fevkalbeşer hanımefendi

Cindy Prado

Miami'de doğmuş, büyümüş ve serpilmiş İnstagram fenomeni model, tam bir genetik mucize diyebiliriz.

Bir tarafı Küba'ya diğer tarafı İspanya'ya dayanan Prado'nun Instagram'daki takipçi sayısı gün geçtikçe artıyor. Bikini modeli olarak çalışan taş gibi hatunumuzun şu anki takipçi sayısı. 320.000.

Instagram hesabı için tıklayın.

Emily DiDonato

1.78 boy, maci göz, kusursuz vücut... Elflere inanmaya mı başlasak acaba!

Vogue ve Sports Illustrated için bikini modelliği yapmasıyla yıldızı parlamış bu ay parçası 1991 doğumlu. 23 yaşına kadar kendi halinde bi' kasabada büyüyen hatunumuz Adriana Lima'nın tahtına aday gösteriliyor. E haksız da değiller...

Instagram'daki takipçi sayısı an itibariyle 1,1M.

Hesabı için hemen **şöyle

**alalım sizi.

Faith Picozzi

Listenin sonuna kadar nasıl geleceğiz bilemiyoruz açıkçası :)

Modellik kariyerine başladıktan sonra basamakları hızlıca çıkıp New York'tan Paris'e transfer olan bu kızıl saçlı, çilli afet Instagram'da adından sıkça söz ettirenlerden...

49.500 takipçisi olan güzeli siz de takip etmek istiyorsanız ne duruyorsunuz; tıklayın! :)

Devin Brugman

Sıcak bastı bizi :)

Instagram'ın en çok söz edilen güzellerinden olan bikini ve mayo modeli özellikle tombikto memintoları ve pürüzsüz buğday teni ile "taş" sıfatını fazlasıyla hake ediyor.

E bu fizikle 1 milyondan aşağı takipçi kurtarmazdı zaten, tam 1.300.000 takipçisi var.

Buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

Renee Somerfield

Bikini modeli olan Avustralya doğumlu süper modele Onur Akın'da "Sarı saçlım mavi gözlüm" şarkısını armağan ediyoruz :)

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan afeti devran ayrıca azılı bir hayvan hakları savunucusu. Zaten takip edenler de bunun farkında.

Instagram'daki 1.800.000 takipçi sayısı ile en çok takip edilenler arasında olan modeli takip etmek için tıklayın.

Alysha Nett

Hem güzel, hem dövmeli...

Los Angeles'ta yaşayan, hayatına modellik, bloggerlık ve fotoğrafçılık yaparak devam eden güzelimizin yaklaşık yarım milyon takipçisi var.

Instagram hesabı için tıklayın.

Melanie Iglesias

Bir başka melez güzel olan Iglesias'ın anne ve babası İtalyan ve Porto Rico'lu. E haliyle ortaya böyle efsane bir güzellik çıkmış :)

Maxim ve Vibe gibi ünlü dergilerde yer alan güzel sosyal medyayı da aktif olarak kullananlar arasında. Tam 1.700.000 takipçisi var.

Hesaba göz atmak için tıklayın.

Nina Agdal

Danimarka'nın Hillerød şehrinde doğup büyüyen "taşımız", Billabong, Macy's, Frederick's of Hollywood ve Victoria's Secret gibi markalar için modellik yaptı.

2012 yılında, Sports Illustrated Swimsuit Issue dergisisinin özel sayısında "Yılın Çaylağı" seçildi. 2014'te aynı derginin 50. yıldönümü kapağında Christine Teigen ve Lily Aldridge ile birlikte yer aldı. Sosyal medyada en çok Instagram'ı kullanan güzelin 1.700.000 takipçisi var.

Instagram hesabı hemen burada.

Suki Waterhouse

"Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim" deyiminin kanlı canlı hali olan bu hatunun en yakın arkadaşı, bizim de sürekli sevmek için yepyeni bahaneler bulduğumuz Cara Delevingne...

Kendisi modellik ve oyunculuk sektörünün yeni yıldız adayları arasında gösterilmekte. Instagram'da da hatırı sayılır bir takipçi sayısı var; 1,300.000.

E ne duruyorsunuz? Takip etsenize.

Jen Selter

Allahın gerçek anlamda üzerinde saatlerce düşünüp yarattığı bir hatun ile listemizi sonlandıralım mı?

Jen Selter Amerikan fitness model. Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla dikkatleri üzerine çeken Selter, dünyanın en çok takip edilen fitness modellerinden birisi ayrıca. Fizik olarak "kusursuz" olan afetin takipçi sayısı, sıkı durun; tam 12.000.000 kişi!

Takip etmezseniz çarpılırsınız :)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler