İspanya, koronavirüs tedbirleri kapsamında plajlar için hazırladıkları önlem planını açıkladı

İspanya'daki bazı plajlar, koronavirüs kapsamında aldıkları önlemleri yayınladı. Bazı plajlar yaş gruplarına göre ayrım yaparken bazıları ise aileler için farklı alanlar sunarak güvenle tatil yapılmasını hedefliyor.

Yaz tatillerinin favori ülkelerinden biri olan İspanya, koronavirüs tedbirleri kapsamında plajlarını hazırlamaya başladı. Turist kaybetmek istemeyen İspanya, plajlarda olağanüstü güvenlik önlemleri almaya hazırlanıyor. Yayınlanan planlarda şeritlerle ayrılan bölmeler dikkat çekiyor.

Seyahat kısıtlamaları kalkar kalkmaz turistleri ağırlamaya hazırlanan İspanya plajlarında, güneşlenme alanları hazırlandı.

ÖNLEMLERİ FACEBOOK'TAN PAYLAŞTILAR

İspanya'nın kuzeybatısındaki Silgar Plajı için öneriler yerel konsey tarafından Facebook'ta paylaşıldı.

Plaj, her biri 9m2 ölçülerinde 780 alan içeren beş ipli bölüme ayrıldı. Sosyal mesafeyi sağlamak için her bir alanın arasında 1,5 metrelik boşluk bırakıldı.

İşte İspanya plajlarının önlemleri...

İspanya'nın inanılmaz plaj planı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
''Adamlar yapıyor'' derler evet de bu korona 1.5 metre felan mı dinler o kadar kalabalık olacak bir ortamda!? Sanmıyorum.Allah korusun diyelim...
Ne önlemi tatilden dönenler virüs taşıyacaklar evlerinde yaşlısı kronik hastası kalp hastası tansiyon hastası koah olanlar çok büyük tehlike arz edecekler ayrıca diğerleride başkalarına işyerlerinde bulaştıracak yani para uğruna ÖLEN ÖLÜR MANTIĞINI İŞLETTİLER PARA CAN SAĞLIĞINDAN ÖNEMLİYMİŞ DEMEKKİ.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler