İstanbul'da hastanede skandal! Hastayı ameliyathanede unuttular

İstanbul’da bir devlet hastanesinde bir hasta, ameliyathanede unutuldu. Saatlerce ameliyathanede bekletilen hastaya doktorların mesaisinin bittiği ve çıktığı söylendi.

İstanbul'da bir hastanede böbrek ameliyatı için bıçak altına yatan 34 yaşındaki Buğra Kiftir, ameliyathanede unutuldu. Saatler sonra fark edilen genç adam yaşadığı olayın şaşkınlığını üzerinden atamadı.

hasta

"BENİ TAMAMEN UNUTTULAR"

Ameliyathanede unutulan Buğra Kiftir, "Genelde sargı bezi, makas unutulduğu söylenir. Beni tamamen ameliyathanede unuttular. Doktorların çıktığı ve mesai saatlerinin bittiği söylendi. Ancak ben 4-5 saat orada yatıyor bir şekilde bekledim. Kesinlikle skandal bir durum. Orada unutuldum fakat yaşlı bir insan ya da ufak bir çocuk da yerimde olabilirdi." ifadelerini kullandı.

Öte yandan Buğra Kiftir, hastane hakkında şikayetçi olacağını söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 39 yorum
Şımarık doktorların maaşı yetmiyor heralde. Skandal üstüne skandal, sapığını mı ararsın, hastayı azarlayanı mı? Ciddi cezalar getirilmeli! Namusu ve şerefi üzerine yemin etmeleri de hiç önemli değil sanırım. Çünkü o kavramlar bazılarında yok!
la oğlum hastayı ameliyathaneye getirip götürmek doktorun görevi değil ki, doktor ameliyatını yapar çıkar, tamamen hastanenin organizasyon bozukluğu, bilip bilmeden konuşmayın.
Çalış da sen namuslu doktor ol, klavyeden sallamakla olmaz bu işler
Sağlıkta çağ atladık.
Way benim memleketimin haline.. Yuhhhh yani
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler