İstanbul'da ıspanak zehirlenmeleri! 'Bir an gözlerimi kaybettim sandım'

İstanbul’da ıspanakla birlikte yediği ottan zehirlenen Sevim Karacaner, “Marketten ıspanak aldım. Onun içerisinde bilmediğim bazı otlar vardı ama ben elimi yaktığı için ısırgan olarak algıladım. Onu da doğradım içine şifa olur niyetine. Bilsem almazdım, doğramazdım. Bir an gözlerimi kaybettim sandım hala da etkisi sürüyor" dedi.

İstanbul Esenyurt'ta Cumartesi günü ıspanakla birlikte yediği ottan zehirlenen Sevim Karacaner, konuştu. Karacaner, marketten aldığı ıspanağın içinde bulunan bazı otların şifalı olduğunu düşünerek yemeğe doğradığını daha sonra da fenalaştığını söyledi.

'BAŞ DÖNMELERİM BAŞLADI, GÖZLERİMİ KAYBETTİM SANDIM'

Zehirlenme şikayeti ile hastaneye başvuran Sevim Karacaner, “ Esenyurt’tan marketten ıspanak aldım. Onun içerisinde bilmediğim bazı otlar vardı ama ben ısırgan olarak algıladım. Onu da doğradım içine şifa olur niyetine. Onu yedikten kısa bir süre sonra baş dönmelerim başladı. Görme bozukluğum başladı. Diz kapaklarımın dermanı kesildi. Ondan sonra ne olduğunu anlamadım. Midem bulandı ama çıkartamadım. Baya bir kötü oldum. Sonra hastaneye geldim. Cumartesi yedim ve hala etkisi sürüyormuş. Cumartesi günü hastaneye geldiğimde de gıdadan zehirlendiğimin bilgisini aldım. Eşim yedi, kızım yedi. Kızım yoğurtla yedi onu etkilemedi. Ben direkt yedim. Isırgan otuna benziyordu. Acaba ısırgan otunun biraz daha büyümüşü mü dedim. Isırgan otunu görmüştüm ama o şekilde değildi. Elimi de biraz yakınca ısırgan otu olarak algıladım. Bilsem almazdım doğramazdım. Bir an gözlerimi kaybettim sandım hala da etkisi sürüyor. Doktorlar geçeceğini söyledi” dedi.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Çok güzel şifa olmuş abla afiyet olsun
İLAÇLIDIR O TEMİZLEMEDEN PİŞİRMİŞTİR
Yurdum insanı işte. elimi yaktı ısırgandır dedim şifa dedim, şu dedim bu dedim sonra bi baktım kör olacaktım, ya arkadaş fark etmişsin niye riske atıyorsun
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler