Mynet Trend

İtalya’da cinsel gücü ve libidoyu arttırdığı düşünülen volkanik adalara turistler akın etti

İtalya’nın Sicilya bölgesinde yer alan Stromboli ve Filicudi adalarının cinsel gücü ve libidoyu arttırdığı düşünülüyor. Afrodizyak etkisiyle ünlenen bu adalara genç çiftler bebek sahibi olmak ve bekar olanlar ise müstakbel eşini bulabilmek için akın ediyor.

İtalya’da cinsel gücü ve libidoyu arttırdığı düşünülen volkanik adalara turistler akın etti

Aktif volkanik adalar olmaları nedeniyle sık sık haberlere konu olan Stromboli ve Filicudi her an patlama ihtimaline karşı büyük dikkat çekiyor. Bilimsel araştırmalara göre Strombili patlaması Avrupa kıtasının küçük bir buzul çağına girmesine neden olabilir. Son dönemde ise Stromboli ve Filicudi, aktif volkanik ada olma özelliklerinden çok afrodizyak etkileri olduğu inancıyla turistlerin akınına uğruyor.

Her 15 dakika bir volkanik patlama olan adada kalp ritmlerinin stabil kalmadığı tespit edildi. Hatta adaya giden pek çok insan bu patlamalarda oluşan titreşimleri daha iyi hissedebilmek için çıplak bir şekilde yere yatıyorlar.

HAMİLE KALMAYA YARDIMCI OLAN BİTKİ

Adada aynı zamanda kişinin hamile kalmasına yardımcı olduğu düşünülen bir bitki bulunuyor. Bu bitkinin yaydığı kokunun kadınların daha rahat kamile kalmasını sağladığı iddia ediliyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
bırakın bu efsaneleri. Sağlıklı dingin bir zihin stressiz ortamlar her zaman artırır libidoyu. Bu adalarda stresi azaltıyorsa tabiki libido tavan yapar. Şehrin stresine o otlardan tonlarca yesen nafile.
şu zamanda istek mi kalır insanda
Hala bilmeyen varmıki,kalsiyum karbonat çinsel gücü artırır.lakin işlenmemiş hali.mesela mermer,kalsit ...
Geri Dön