İzinsiz yarışmaya katıldı! Kameralar önünde ilişkiye girdi

Amirlerinden izinsiz Big Brother yarışmasına katılıp kameralar önünde cinsel ilişkiye giren polis memuru Khafi Kareem hakkında soruşturma açıldı.

Londra'da yaşayan 29 yaşındaki kadın polis memuru Khafi Kareem, amirlerinden Nijerya'da Big Brother yarışmasına katılmak için izin istedi.

KAMERALAR ÖNÜNDE İLİŞKİ

Kendisine izin verilememesine rağmen Nijerya'ya gidip programa katıldı. İngiliz emniyetin siyahi kadınların, polisliğe teşvik etmek için geçen sene verdiği reklamlarda oynayan Kareem, ücretsiz izne ayrılıp Haziran ayında Nijerya'daki Big Brother programına katıldı. Programda katılan bir iş adamı ile üç kez ilişkiye girdiği kameralar tarafından görüntülenen Kareem hakkında soruşturma açıldı.

izinsiz-big-brother-yarismasina-katilan-polis-12328213_9732_m

İŞTEN KOVULABİLİR

İsmi açıklanmayan bir yetkili, Kareem'in bir polis olduğunu ve polislerin uymaları gereken kuralları olduğunu, kendisine programa katılması için izin verilmemesine rağmen programa katıldığını, programda bir iş adamı ile aleni bir şekilde ilişkiye girmesinin kabul edilemez olduğunu ve soruşturma sonucunda işinden kovulma ihtimalinin çok yüksek olduğunu söyledi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
merak etmeyin yakında bizde de olur biri birşey derse kadın hakları var derler kadın hakları aile bırakmadı kadınlar zinada ihanette evli iken sevgilisinden çocuk yapacak kadar kapeleşmiş bu kadın haklarını çıkaranlar peki kadına yakışmayacak ve kadın haklarını kötüye kullanan ve istismar eden hangi kadına ceza vermiş
rezalet ve artık tv programları raiting için her şeyi yapıyor çocuklarımıza üzülüyorum sadece
rtük'e tepki gösterenleri buraya bekliyorum... ilerde böyle olursunuz diye adamlar tedbirli davranıyor milletimiz kendini yırtı
rtük kadar kafana taş düşsün.aç tv ye bak bakalım ne var.kocaman boş reklamlardan başka bişey yok.tv izlemez olduk rtük denen yobazlar yüzünden.sorsan tv bozuyor toplumu.sanki sokak çok düzgün ya herkes dört dörtlük ya.geçin bu işleri kardeşim.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler