İzlenme rekorları kırıyor! 'Kime oy vereceksin' sorusuna verdiği yanıt büyük ilgi gördü

Kayseri'de yaşayan 92 yaşında ve 27 torun sahibi olan Ümmühani Güllü, kendisine sorulan "31 Mart yerel seçimlerinde oyunu kime vereceksin?" sorusuna verdiği "Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a, lamba da lamba" cevabı ile büyük ilgi gördü.

Develi ilçesine bağlı Sindelhöyük Mahallesi'nde yaşayan 8 çocuk ve 27 torunu bulunan Ümmühani Güllü'nün sosyal medyada paylaşılan görüntüsü izlenme rekorları kırıyor. Çekim yapan bir kişinin, "31 Mart yerel seçimlerinde oyunu kime vereceksin?" sorusuna Ümmühani Güllü, "Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a, lamba da lamba, lamba da lamba" diye cevap verdi.

"ANALAR DOĞURMUŞ"

"Recep Tayyip Erdoğan nasıl bir insan?" sorusuna ise Ümmühani Güllü, "Maşallah insan da insan, analar doğurmuş, Müslüman adam" cevabını veriyor.

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 175 yorum
helal be teyze.bu savaş hilal ile haçın savaşı. teyzem ellerinden öpüyorum
Türklüğümü ve müslümanlığımı sorgylamaj senin haddin değil. Akp'ye oy verenler de neye hizmet ettiğini bilmeyenlerdir. Ahirette görüşürüz. :)
Ak mal seçim var savaş nerden çıktı ülkenin yarısı haçlı mı oldu gerizekalı
@muspol43 ne alaka.bugün haçlı istesin.senin ülkeni 2 bombayla tarumar eder.
@akin_caliskan2 Bi siz neye hizmet ettiğinizi bilirsiniz zaten. Siz üstün, akpye oy verenler size göre cahil. Bu yüzden zaten 40 yıldır bir yere gelemiyorsunuz. Halkı anlamaktan uzaksınız. Bu teyze kadar aklı selim değilsin.
Kadıncağız müslüman diye oy veriyorum diyor. Peki Türkiye şeriatla mı yönetiliyor. Hayır. Zaten öyle olsa bu teyzenin kullanacak bir oyu olmayacaktı.
Ben seçimde oy vermiyeceğim için haçlı mı oluyorum ? Sen benim dinimi nereden biliyorsun ? Müslümanlıkta böyle iftira var mı ? Bence sen benim dinimi sorgulamadan önce kendi Müslümanlığını sorgula...
@savaskoc7474 SENİN ülken diyorsun da, senin ülken değil mi ? Armut mu toplayacaksın, alkış mı tutacaksın ?
@muspol43 kardeşim onlar düşmanın safında olur zaten
beynin anca o kadar çalışıyor ışte
biz, ergenekon'cular var haçlılara karşı. onlar bizim varlığımızdan korkar. haçlılara izmet edip cezaevlerine dolduranlardan değil bunu iyi bilin. YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE
Alzheimer olmasın? Onlara akıl sağlığı için rapor isteniyor. (miras hukuku)
çomar teyze
@sancakli43 sende DOMUZCUK MAL !!!
@sancakli43 NENENİN 80 YIL ANASINI AĞLATMIŞLAR,16 YILDIR ANASI AĞLAMIYORSA NEDEN BUNU İNKAR ETSİN.? HERKES BENZİNE %10 ZAM GELDİ YADA SOĞAN %100 ZAMLANDI DİYE BAŞKA PARTİYE KAÇACAK KADAR NANKÖR DEĞİLMİŞ DEMEK Kİ..!
@sancakli43 kardeş biraz ağır olmadı mı? kimseye bu yakıştırmayı yapamazsın
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler