İzmir'de şok görüntü! Bebeğe acımasızca tekme attı

İzmir Balçova'daki bir alışveriş merkezinde (AVM) babası olduğu iddia edilen bir şahsın çocuğuna attığı tekme görüntülere yansıdı.

Olay dün akşam 21.00 sıralarında İzmir'in Balçova ilçesinde bulunan bir AVM'de meydana geldi. Alışveriş merkezine gelen bir ziyaretçi tarafından çekilerek sosyal medyaya yüklenen görüntüde, bir şahsın kucağına aldığı çocuğu önce yere bırakıp sonra da tekmelediği, bu olayı gören başka bir ziyaretçinin de şahsa tepki gösterdiği görülüyor.

Görüntüde henüz yürüyemediği anlaşılan çocuk, daha sonra kendisine tekme atan adamın kucağına gelerek ona sarılıyor. Şahıs bu sırada tepki gösteren vatandaş ile tartışmaya devam ediyor. Sosyal medyada paylaşılan görüntü çok sayıda internet kullanıcısının da tepkisini çekti.

Olayın görgü tanıklarının durumu alışveriş merkezinin güvenlik görevlilerine bildirdiği, şahsın görevliler gelince normal davranışlar sergilediği ve kısa bir süre sonra da alanı terk ettiği öğrenildi.

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 75 yorum
Sadece alınanlar alınsın.Gavur izmir...
@yukans_2019 belli ki izmirin yerlisi değil aslen senin memleketinden olmadığı ne malum
Ben adanalıyım ama vatanseverlikde keşke izmirin tırnağı kadar olsan embesil
Gerizekalı,gerzek,küçük beyinli.O adam belkide senin hemşehrindir.İzmirliler seni bilmem ne yapsın
ne alaka gavurlukla bu tekmenin
@yukans_2019 --TAMAM İŞTE ONU YAPANDA GAVUR ZATEN
fikri bozuk olanin zikri de bozuk olurmus
ne diyorsun değişik
Bu evde neler yapar düşünemiyorum
o anda orda olup ağzını burnunu kırsaydılar ya öyle babamı olur insan canına evladına nasıl el kaldırır tekme atar ya daha bebek o ya allah bildiği gibi yapsın seni inşallah
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler