Kadın 59. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Arif ve Bahar arasında hararetli bir konuşma geçiyor. Şirin ise Ceyda’yı köşeye sıkıştırıyor. Her Salı sevenlerini ekranı kilitleyen Kadın dizisinin 59. bölümünün fragmanı yayınlandı! İzleyenleri yeni bölümde neler bekliyor?

Kadın 59. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Bahar, Sarp, Pırıl ve çocukları serbest bırakan Nezir, hepsini affetmiştir. Bahar ve Sarp annesinin evine gelmiş, bu durum her zaman ki gibi Şirin’i rahatsız etmiştir. Bundan sonra Sarp için en önemli mesele Bahar’ı geri kazanmak olacaktır. Davranışlarından anlaşıldığı kadarıyla da Arif’in Bahar’a yaklaşmasına izin vermeyecektir. Güçlü oyuncu kadrosu ve olay kurgusu ile dikkat çeken Kadın dizisi 59. bölüme kadar geldi. Bahar’ın büyük bir mücadele verdiği dizide bundan sonra olaylar durulacak mı, Bahar Arif ve Sarp arasında nasıl bir seçim yapacak. Bu soruların henüz yanıtı yok ama gelişen olaylar neler yaşanacağına dair ufak tefek bilgiler verecek.
Kadın 58. Bölümde Yaşananlar

Bahar ve Sarp’ın çocuklar ile birlikte özgür kalmasına bir başka sevinç daha eklenir. Kısmet onca çabanın ardından Arif’i hapisten kurtarmayı başarır. Arif’i karşısında gören Bahar, Hatice, Ceyda büyük bir sevinç yaşarlar. Bu arada Bahar’a Nezir’den bir kutu gelmiştir. Kutuyu Şirin teslim alır. Emre ve kuzeni ise Ceyda’nın çocuğu olduğunu öğrenmişlerdir. İstanbul’a geri dönerler ama bu bilgi Emre’nin kafasını karıştırmaya yetmiştir. Çocuklar babalarının hayatında olmasından son derece memnunlardır. Onları sevindiren bir başka gelişme ise Arif’i karşılarında görmektir. Arif ve Sarp arasındaki çekişme kıyasıya devam etmektedir. Sarp, Arif’i bir daha çocuklarını okuldan almaya gelmemesi konusunda uyarır. Nezir’den Bahar’a gelen bir kutu ortalığı karıştırır. Şirin bütün gün kutunun içinde ne olduğunu merak etse de aldığı tehdit onun kutuyu açmasını engellemiştir. Sonunda ailenin birlikte olduğu bir anda kutuyu getirir. Kutu daha önce içinde gelinlik olan kutuya benzemektedir. Bahar kutuyu çekinerek açar ama içinde hiç tahmin etmediği bir hediye vardır. Nezir, Doruk’a sünnet kıyafeti göndermiştir ve Doruk bunu görünce çok sevinir.

Kadın Dizisi 59. Bölüm Fragmanı

Kadın dizisinin 59. bölüm fragmanında Arif en sonunda isyan eder. Bahar’ın Sarp ile aynı evde kalması Arif’in canını yakmaktadır. Bahar, nasıl olduğunu görmek için Arif’in yanına gider. Arif ise duygularını sonuna kadar söyler. Bu kez sözlerini seçerek konuşmayacaktır. Bahar’ı sevdiğini, onun Sarp ile birlikte aynı evde olmasına katlanamadığını ve artık Bahar’ın da bir seçim yapması gerektiğini açık açık ifade eder. Şirin ise Ceyda’nın yanındadır. Karşına geçip Arda’nın Emre’nin oğlu olduğunu söyler. Ceyda duydukları karşısında şok olur. Yıllardır gizlediği bu bilgi hiç sevmediği birinin eline geçmiştir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler