Kadın'da Sarp'a ailesinin önünde büyük şok! Kadın dizisi 62. son bölüm izle!

Kadın dizisi 62. son bölümüyle ekrana geldi. Fox'un sevilen dizisi Kadın'ın son bölümünde, Sarp'ın Bahar'ın oturduğu apartmana taşınması Arif'i şoke etti. Sarp'ın son hamlesi Arif'i çıldırttı. Arif ve Sarp bir kez daha Bahar için karşı karşıya geldi. Sarp ve Bahar çocuklarının sünnet töreni için hazırlık yaparken büyük bir şok yaşadı. Eve gelen polis ekipleri Sarp'ı gözaltına aldı. O anlara şahit olan Arif ise Sarp'a yardım ederek çocukları sakinleştirdi.İşte Kadın 62. son bölümde yaşananlar.

Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk'un başrollerinde oynadığı Kadın dizisinin 14 Mayıs Salı akşamı Fox TV'de ekrana gelen 62. son bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı. 28 Mayıs Salı akşamı sezon finali yapacak olan Kadın'ın son bölümünde, Arif ve Sarp, Bahar için karşı karşıya geldi.

Sarp'ın herkesten habersiz Bahar'ın üst katına taşınması Arif'i çıldırttı. Arif, Sarp'a evden ayrılmasını söyledi ve ikili arasında kavga yaşandı. Kadın dizisi son bölümde ise çocukları ve Bahar'la mutlu günler yaşayan Sarp, eve polislerin gelmesiyle şoke oldu.

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sarp’ın Saray Apartmanı’na taşındığını öğrenen Arif büyük bir şok içindedir. Arada Bahar ve çocuklar olsa da, Sarp’ı bir şekilde evden çıkarmak için elinden geleni yapmaya da kararlıdır. Bahar ise hiçbir şeyden haberi olmadığı için kendini Arif’e karşı suçlu hisseder ve huzursuz olur. Çünkü Sarp ve Arif’in aynı apartmanda olmasının en çok ona zarar vereceğinin bilincindedir.

Arif’in, Bahar’ın Sarp’a karşı duygularının kalmadığını düşünmesi ve bunu Sarp’a açıkça söylemesi Sarp’ı oldukça kızdırmıştır. Sarp ve Arif arasındaki tartışma bu olayla daha da büyüyecektir.

Doruk’un sünnet düğünü hazırlıkları sırasında yaşanan kötü bir sürpriz ise işleri iyice karıştıracaktır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler