Kahramanmaraş'ta avukatlık ücretini 'keçiyle' ödedi

Kahramanmaraş'ta görev yapan Av. Serpil Yabanoğlu’na müvekkili vekalet ücretini keçiyle ödedi.

Kardeşinin avukatlığını yapan Av. Serpil Yabanoğlu'nu Onikişubat ilçesinde bulunan ofisinde ziyaret eden Murat Kırmızı, vekalet ücreti olarak para yerine yetiştirdiği keçilerden birini getirdi.

'İSMİNİ 'ADALET' KOYDUM'

Keçi sürpriziyle şaşkına dönen Av. Serpil Yabanoğlu, “'Bana söylüyorlardı, size bir sürprizimiz var' diye, ama ben böyle bir şey olacağını hiç tahmin etmiyordum. Kendi köylerinde beslemişler. Ben de ismini ‘Adalet' koydum. İki yaşında dişi bir keçi. 20 yıllık meslek hayatımda ilk defa böyle bir hediye alıyorum. Çok heyecanlıyım. Adalet de çok heyecanlı. Müvekkillerime çok teşekkür ediyorum'' dedi.

1

'İLK DEFA BÖYLE BİR HEDİYE VERİYORUM'

Avukatına keçi ile sürpriz yapan Murat Kırmızı ise, avukatlarına sonsuz güvendiklerini belirterek, "Kendisine bir hediyemiz oldu. Ben de ilk defa böyle bir hediye veriyorum" diye konuştu.

2

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
borçlar hukukunda taraflar ödeme şekillerini istedikleri gibi belirleyebilir.keçi değil de avukatın bir yıllık et ihtiyacını karşılayabilir veya 300 kilo ceviz ile ödeme yapabilir veya maraş dondurması olarak ödeyebilir.yani, ortada haber değeri olan bir iş yok laf kıtlığında asmalar budamak diye ancak buna denir.haber yapacaksan bizi kıskanan Almanya'da benzine dün gece yarısından geçerli zam yapıldımı bunu araştır.petrol fiyatları yükselince anında bütün Avrupa ülkelerinde zam yapılıyor mu buna bak.almanyada asgari ücret 1300 Euro benzin 1,25 Euro bizde asgari ücret 2020 lira benzin 7 lira
avukat Allah var güzel kadın
tipik akp seçmeni
ÇOK SEVİMLİ KERATA
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler