Kalbimin Sultanı 5. son bölüm izle: Mektubun sırrı ortaya çıktı mı? (Kalbimin Sultanı 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?)

Kalbimin Sultanı 5. son bölümü dün akşam Star TV'de izleyicisi ile buluştu. Dizinin son bölümü sonrasında Kalbimin Sultanı 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak edilmeye ve araştırılmaya başlandı. Star TV tarafından Kalbimin Sultanı 6. yeni bölüm ilk sahnesi yayınlandı. Kalbimin Sultanı son bölümde Anna, muhbir olduğunu yazdığı mektubu kaybetmiştir. Sultan'a olan duygularından kaçınmaya çalışan Anna, mektubun ortaya çıkması halinde her şeyin altüst olacağının farkındadır. İşte detaylar...

Kalbimin Sultanı 5. son bölüm izle: Mektubun sırrı ortaya çıktı mı? (Kalbimin Sultanı 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?)

Kalbimin Sultanı 5. son bölümü, dün akşam Star TV'de ekrana geldi. Başrollerinde Ali Ersan Duru, Aleksandra Nikiforova'nın yer aldığı dizinin son bölümü sonrasında Kalbimin Sultanı 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak edilmeye başlandı. Kalbimin Sultanı yeni bölüm ilk sahnesi, son bölüm sonrası izleyici ile paylaşıldı. Heyecanla izlenen son bölümde Saliha Sultan'ın kayıp olması sonrasında Halet Efendi ile Esma Sultan, yaptıkları planı ile onu kurtarmış gibi gösterirler. sarayda Hoşyar Sultan, Anna'nın bir açığını aramakta, onun mektubunu tercüme ettirerek sırrını ortaya çıkarmak istemektedir. Sultan ile odasında saatler geçiren Anna'nın Frenkçe çalıştığını Amber'den öğrenen Hoşyar Sultan'ın aklından neler geçmektedir? Kalbim Sultanı son bölümü izleme bağlantısı haberimizde.

KALBİMİN SULTANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hoşyar Sultan, Anna’nın mektubunda ne yazdığını öğrenmeye kararlı…

Anna, Babasına kendisini affetmesini, muhbir olduğunu ve her şeyi Sultan Mahmud’a itiraf edeceğini yazdığı mektubu kaybetmiştir. Hoşyar Sultan, Anna’nın gizemini ortaya çıkartmakla kalmayıp saraydan da gitmesi için bu gizlenmiş mektupta ne yazdığını öğrenmeye kararlıdır. Sultan Mahmud’a olan duygularından kaçınmaya çalışan Anna, mektubun ortaya çıkması halinde herşeyin altüst olacağının farkındadır.

Aksaf Arif ölmüş, son nefesinde Fettah Ağa’nın adını vermiştir. Heryerde aranan Fettah Ağa, ölmediğinden habersiz Esma Sultan ve Halet Efendi için büyük bir tehlikedir. Namık Paşa ise tüm bunlardan habersiz, “artık seni istemiyorum” diyen Esma Sultan’ı tekrar kazanmanın peşindedir.

Saliha Sultan, Civanmert’in evinde babasına bir oyun oynamaya karar verir ve Civanmert’e kim olduğunu hatırlamadığını söyler. Ama oynadığı oyun Saliha’yı başka bir serüvenin içine atacaktır.

KALBİMİN SULTANI SON BÖLÜM İZLE

KALBİMİN SULTANI YENİ BÖLÜM İLK SAHNE

KALBİMİN SULTANI 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Star TV'de dün akşam heyecanla izlenen son bölüm sonrasında Kalbimin Sultanı 6. yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Henüz yayınlanmayan Kalbimin Sultanı yeni bölüm fragmanını aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.

Kalbimin Sultanı yeni bölüm fragmanı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler