Kanser hastası Caner'in hayalini gerçekleştiren Acun Ilıcalı herkesi duygulandırdı

Tek dileği O Ses Türkiye'de şarkı söylemek olan kanser hastası Caner'i İstanbul'a getirerek dileğini gerçekleştiren Acun Ilıcalı'nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım herkesi duygulandırdı.

Televizyoncu Acun Ilıcalı, tek isteği "O Ses Türkiye" yarışmasında şarkı söylemek olan Caner'i özel uçağıyla Hatay'dan İstanbul'a getirdi. Konu hakkında Instagram'dan paylaşım yapan Ilıcalı'nın sözleri ise herkesi duygulandırdı.

O SES TÜRKİYE HAYALİ GERÇEK OLDU

Sosyal medyada bir videoyla sesini duyuran 16 yaşındaki kanser hastası Caner Güdük'ün çağrısı üzerine herkes seferber oldu.Bağlama ile zaman geçirdiğini ve ölmeden önce son isteğinin O Ses Türkiye'de şarkı söylemek olduğunu söyleyen Caner'in hayat hikayesi, yürek burkmuştu. Ilıcalı, Caner'in isteğine karşılık vererek Caner'i İstanbul'a getirdi.

kanser-hastasi-caner-in-hayalini-gerceklestiren-11658357_6311_m

"HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRMENİN MUTLULUĞUNU ANLATAMAM"

Caner hakkında Instagram hesabından paylaşım yapan Acun Ilıcalı, "Sevgili kardeşim Caner, senin hayalini gerçekleştirebilmenin verdiği mutluluğu tarif edemem. Sen de inanıyorum ki bizim hayalimizi gerçekleştirip o güzel kalbinle bu hastalığı yeneceksin, yanaklarından öpüyorum." dedi.

kanser-hastasi-caner-in-hayalini-gerceklestiren-11658357_6846_m

TAKİPÇİLERİNİ DUYGULANDIRDI

Acun Ilıcalı, kanser hastası Caner hakkında yaptığı paylaşım takipçilerini çok duygulandırdı. Ilıcalı'nın paylaşımına kısa sürede yorum ve beğeni yağdı.

"SONUNDA HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİRDİM"

Hayali gerçek olan Caner, O Ses Türkiye'nin stüdyosundan fotoğraf paylaşarak "Sonunda hayalimi gerçekleştirdim. Destek veren herkese çok teşekkür ederim yakında tv de olacak ama daha belli değil ben buradan haber ederim" notunu paylaştı.

kanser-hastasi-caner-in-hayalini-gerceklestiren-11658357_5045_m

Kitaplık dekorasyonu için öneriler


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
helal olsun Acun'a...siyasi gözle değil , insanlık-merhamet gözüyle bakın...
SAYIN ACUN ILICALI KEŞKE HAYATIMIZIN BÜYÜK BİR KISMINDA VAROLAN EKRAN KARŞISINDA SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİP İZLEDİĞİMİZ TÜM SANAT CAMİASI SİZİN KADAR DUYARLI OLSA BİZLER TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLARI BU TOPRAKLARIN İNSANLARI OLARAK HEM İNANCLI HEM VİCDANLI HEM DUYGULUYUZ. RABBİM CANER KARDEŞİMİZE EVLADIMIZA VE TÜM RAHATSIZ OLAN İNSANLARIMIZA ACİL ŞİFA VERSİN İYİ Kİ SENİN GİBİ SAMİMİ ÜLKESİNİ İNSANLARINI SEVEN DEĞERİMİZ VAR....
helal olsun yaptigin iyilikleri paylasip heryere yaymak dinimizde vardir degilmi? show zamani
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler