MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kardeşlerim dizisinin Harika'sı diziden ayrıldı mı? Kardeşlerim dizisi Gözde Türker neden ayrıldı?

ATV'nin ilgiyle takip edilen gençlik dizisi 'Kardeşlerim'de oyuncu kadrosundan şimdiye dek bir çok farklı isim ayrılmıştı. Yaşanan ayrılıklar dizinin hayranlarını üzmüştü. Yeni gelişmelere göre son olarak diziden ayrılan Gözde Türker, sosyal medya hesabından bir veda paylaşımında bulundu. Peki Kardeşlerim dizisinin Harika'sı diziden ayrıldı mı? Kardeşlerim dizisi Gözde Türker neden ayrıldı? İşte nedeni ve merak edilenler...

NGM'nin yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy gibi başarılı oyuncuların da yer aldığı Kardeşlerim dizisi, her hafta Cumartesi akşamları ekranlara geliyor. Yayınlandığı günden itibaren ilgi çeken Kardeşlerim dizisi yüksek izlenme oranına sahip olurken reyting listelerinin de en üst sıralarında bulunuyor. Peki Harika karakterini canlandıran Gözde Türker diziden ayrıldı mı?

KARDEŞLERİM DİZİSİNİN HARİKA'SI DİZİDEN AYRILDI MI?

Pek çok tanınmış oyunculardan oluşan kadronun içinde dizide Harika karakterine hayat veren genç oyuncu Gözde Türker de yer alıyordu. Dizide gösterdiği performansla herkesi kendisine hayran bırakan Gözde Türker, dizinin 14 Mayıs akşamı yayınlanan bölümünde diziye veda etti.

Türker, gelişmeyi Instagram hesabından duyurarak bir veda paylaşımı yaptı ve şunları duyurdu:

"Dile kolay 52 bölüm... Çok büyük bir emek, sabır ve sevgi ile çalışıldı...Şu güne kadar #kardeşlerim 'de emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma, tüm oyuncu dostlarıma teşekkür ederim. Sevgili yönetmenim @serkanbirinci ve ikinci yönetmenim @nesekelsoy 'a bana sağladıkları konforlu yaratıcılık alanından ötürü ayrıca ve ayrıca teşekkür ederim. Harika Manyaslı 'yı bu kadar gerçek kildiginiz için değerli seyircime, desteğini hiçbir zaman esirgemeyen fanlarıma , bu yolculukta bana eşlik eden herkese teşekkür ederim."

Ünlü oyuncu aynı zamanda Twitter hesabından da bir paylaşımda bulundu. Türker'in ayrılık sebebi merak edilirken, konuyla ilgili net bir açıklama henüz yapılmadı.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler