Kasım ayı ortasında deniz keyfi!

Antalya'da sıcak ve güneşli havayı fırsat bilenler, sahilleri doldurdu. Sahillerdeki yoğunluk, yazdan kalma günleri aratmadı.

Kış mevsimi yaklaşırken, Türkiye'nin güneyde hala yazdan kalma günler yaşanıyor. Turizm kenti Antalya'nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili ve Sahil Antalya Yaşam Parkı, yerli ve yabancı tatilciler ile kentte yaşayanların akınına uğradı.

Tatilciler ile kentte yaşayanlar, sahilde hem denizin hem de güneşin keyfini sürdü. Denizin tadını en çok çocuklar çıkardı. Bazı vatandaşlar ise sahil bandında yürüyüş yapıp, banklarda dinlenerek vakit geçirdi.

Meteoroloji 4'üncü Bölge Müdürlüğü verilerine göre kentte en yüksek hava sıcaklığı 25, deniz suyu sıcaklığı ise 24 derece ölçüldü.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
2 turist çekeriz diye yapılan habere bakın. Ben gittim bi tarafım dondu ancak ruslar girer bu aylarda onlarda soğuğa alışkın oldukları için
Üzülcek duruma üç beş turizmci para kazancak diye seviniyoruz.Mevsimlerin bu denli anormal olması hiç iç açıcı bi durum değil maalesef.Doğanın tabiatın yer kürenin içine ettik.Bu güneşli günlerin acısı fena olur sel yağmur dolu hortum fırtına olarak geri döner...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler